CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

środa, 10 lipca 2019

Czy Was to nie szokuje ?

Wczoraj wieczorem zostaliśmy wprowadzeni w osłupienie. Znajomi podesłali nam NOWĄ PiS'raelską WERSJĘ HISTORII. Program dla dzieci w TVP1 prowadzony przez polski kościół katolicki, uczy Polskie dzieci nowej wersji Historii Polski. 
Jeśli o tym nie wiedzieliście to żyjecie w tysiąc letnim państwie żydowskim, założonym przez żydów!!!
Czy Israel rękoma PiS'raelickiej hołoty nie zaczyna realizować znanego i sprawdzonego scenariusza Palestyńskiego? W Israelu od czasu nastania PiS'raelitów, Polska Ambasada ROZDAJE POLSKIE OBYWATELSTWA I PASZPORTY NA TYSIĄCE. Dostają je Szmule którzy w większości nie potrafią powiedzieć słowa po Polsku a wśród nich są tacy którzy nawet nie wiedzą gdzie leży Polska, nie potrafią jej wskazać na mapie. Mówi się głośno że w państwie ulokowanym na odwiecznych ziemiach Palestyńskich tysiące żydów siedzi na walizkach, czekając na możliwość wyjazdu do wymarzonego POLIN (aby było ciekawiej Wasze dzieci, wnuki zaczęto już przygotowywać i wpajać im że te nadciągające hordy są TU gospodarzami) aby nie przyszło im do głowy się buntować.Was dorosłych do posłuszeństwa zmusi ustawa 447 i nasz ukochany, jedyny sojusznik US'rael.                                                                                                                                                                       

4 komentarze:

 1. Znałam tę opowieść o Polin, i dla mnie zawsze była raczej dowodem tolerancji religijnej i gościnności naszego kraju niż czegokolwiek innego. Ogólnie wielokulturowość państwa jest dla mnie zaletą a nie wadą.
  A jeżeli to, co piszesz powyżej jest prawdą ( o rozdawaniu polskich paszportów ), to jestem zdziwiona, bo wydawało mi się, że nasza obecna władza raczej promuje antysemityzm niż filosemityzm. Ale ja na bieżąco nie jestem.

  Poza tym, u nas susza. A u Was?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz z tą wielokulturowością to nie zawsze (szczególnie w obecnych czasach) jest tak jak piszesz. Problem w tym że dawne dobre wychowanie nakazywało że jak jesteś gościem czy tak jak dziś się ich nazywa mniejszością to zachowuj się tak jak na gościa przystało. Obecnie mniejszości-goście mają nowy zwyczaj, narzucają większości-gospodarzom swoje zwyczaje, swoje potrzeby stawiają nad potrzeby gospodarzy, a to nie jest fajne gdyż nagle w swoim domu zaczynasz stać w koncie a jeśli już to ,,chodzisz na paluszkach pod ścianami" Obecna władza nie jest ,,filosemicka" to koszergoje (to nazwa wymyślona przez żydów na określenie sługusów którzy w szabes wykonują czynności za żydów którym zabrania ich wykonywania w szabes Święta Tora) Filosemityzm to sympatia podbudowane wiedzą, znajomością kultury , narodu żydowskiego. Te nieuki nawet nie mają pojęcia w co się pakują będąc kierowani przez żydowską V kolumnę :)
   Jeśli chodzi o paszporty to dane MSWiA z ostatnich trzech lat pokazują taką sytuację a niektórzy reporterzy sprawdzają kto otrzymuje polskie obywatelstwo, i wygląda to bardzo źle.
   Susza była od kilku dni pada po trochu deszcz i nasze pastwiska zaczynają odżywać, bo były już nie3 do użytku :/
   Pozdrawiamy Was z naszej leśnej samotni :)

   Usuń
  2. Bo wiesz, że tak sobie zamieszam w kotle uprzedzeń i lęków różnych, jak się da dużo paszportów Żydom, to muzułmanie nie będą chcieli przyjechać.

   Jejku, jak dobrze byłoby żyć w buszu i nic nie wiedzieć. Szkoda, że się już tak nie da.
   Pozdrawiam, próbując chować głowę w piasek ( niestety jest tak twardo, że tylko siniaki na czubku głowy powstają ).

   Usuń
  3. Każdy kij ma dwa końce ;)

   Usuń