CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

niedziela, 16 sierpnia 2009

Witamy wszystkich serdecznie !

Witamy serdecznie ,to nasze pierwsze dni i pierwsze wpisy.Jesteśmy małżeństwem plastyków,z wykształcenia i zawodu renowatorzy dzieł sztuki.Od ponad dwudziestu lat naszym zajęciem jest malarstwo(kopie dawnych mistrzów)rzeźba,projektowanie i wykonywanie przedmiotów dekoracyjnych i szeroko pojętej sztuki użytkowej.
Mamy nadzieję że ten blog będzie naszym oknem na świat, miejscem gdzie pokażemy świat widziany naszym okiem i naszą twórczość.
Naszą pasją jest też przyroda ,natura,zwierzęta.Mieszkamy w lesie do najbliższych sąsiadów mamy prawie 1.5 km.Od ponad 1,5 roku prowadzimy jedną z niewielu w Polsce hodowli alpak.Zarodową część naszego stadka sprowadziliśmy z Chile ze znanej hodowli ,,Quintesence".Obecnie na naszym pastwisku pasie się 12 pięknych alpak.Po dwóch strzyżeniach mamy już 33kilogramy wełny ,w tym roku ruszamy z jej przetwarzaniem ,oczywiście ręcznym,nie długo pokażemy i tą część naszej wytwórczości.
Liczymy na to ze jeśli spodobają się Wam nasze dziełka zechcecie się z nami skontaktować i kupić te jedyne i nie powtarzalne wytwory naszych rąk i wyobraźni.

1 komentarz:

  1. Alpaki, podobno potrafia się bardzo przywiązać do właściciela. Piękne zwierzęta. A Państwo, oj kocham takie artystyczne dusze.

    OdpowiedzUsuń