CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

sobota, 13 sierpnia 2011

Prowansalsko - Skandynawska szafa ...


Czasami zdarza nam sie (dla przyjaciół i znajomych) wykonywać prace w naszym wyuczonym i kiedyś wykonywanym zawodzie  (Renowatorzy Dzieł Sztuki - specjalność renowacja mebli i drewna zabytkowego)
Ostatnie dni to przemiana mieszczanskiej szafy z początku XXw  w prowansalsko - skandynawską  bieliźniarkę do pokoju Piotrusia (wnuczka bardzo miłych znajomych) .
Szafa była zapomianym ,,gratem" wepchniętym w kąt piwnicy ,jej politura dawno straciła blask a pod brudem nie było widać rysunku drewna , czekała na swoje nowe życie :) . I tak rękoma Zosi   dostała nowe ubranko i szansę na to by być ,,meblem z duszą " przez wiele następnych lat . Udało się też dokomponować do niej prosty zestawik dziecięcych mebelków z IKEA,stanowią razem całkiem sympatyczny ,,garnitur" o charakterze prowansalsko-skandynawskim czyli eklektyczno-internacjonalny  :)))6 komentarzy:

 1. Fantastyczna robota! Szafa wyszła przepięknie:-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna! Zachwycam się detalami!
  I widzę, że mamy jakieś wspólne zamiłowania :DDDDDDDDDD

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyszła! Ma w sobie równocześnie coś z matrony i spokojną lekkość.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszymy się że Wam podoba,właścicielka też już widziała(na żywo)i jest zadowolona.Dodamy że kolorystyka jest wykonana na życzenie właścicielki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudna, chociaż i tak żal mi jej dawnych kolorów.

  OdpowiedzUsuń