CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

niedziela, 6 października 2019

Bella i Chester.


 Chester wreszcie szczęśliwy, od wczoraj ma przyjaciółkę, i początek tabunu, który powoli mamy nadzieję będzie powstawał. Piękna 4 letnia klacz Szetlandzka o trafnym imieniu Bella, zamieszkała na naszych śródleśnych pastwiskach. Bella jest uosobieniem łagodności i spokoju, co z pewnością ostudzi temperament Chestera
7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Nam też się podobają razem ;)Pozdrowienia dla Was :)

   Usuń
 2. Żyjecie jeszcze w tym lesie, odludkowie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ohh, Agniecha jakże nam miło że zapytałaś czy jeszcze żyjemy:) Co do odludków to dopiero teraz widać jak bardzo dobrego wyboru dokonaliśmy 30 lat temu wybierając życie na odludziu, to że mamy 1.5 km do najbliższych sąsiadów całkowicie zabezpiecza nas przed tą pewnie wyimaginowaną epidemią :)

   Usuń
  2. My do sąsiadów mamy trochę bliżej. Ale też jesteśmy na odludziu. Nie zamierzam sprawdzać, jak bardzo wyimaginowana jest epidemia. Chciałoby się jednak wiedzieć, na czym się stoi, a wiedzy konkretnej bardzo trudno się doszukać. Albo ja nie umiem.
   Czuj, czuj, czuwaj!

   Usuń
 3. Rok prawie minął, a u Was cicho. Pusto. Głucho.
  Mam nadzieję, że wszystko w porządku.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Agniecha jesteś jedyną osobą która odzywa się TU mimo naszego milczenia. Dziękujemy za troskę, u nas wszystko w porządku. Coraz częściej myślimy o większej aktywności i powrocie do bloga, może to właśnie ten Twój dzisiejszy komentarz zmobilizuje nas do częstszego pisania, tym bardziej ze coraz bardziej mamy dosyć żydokomunistycznego FB i tamtejszej cenzury. Pozdrawiamy Was przez całą Polskę przesyłając dobre myśli z naszej mazurskiej leśnej samotni :)

   Usuń