CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

piątek, 14 października 2011

LOS ALPAQUEROS - ANDYJSKI bzik :)

W ostatnie ciepłe dni na początku  października odwiedziła nas WSPANIAŁA EKIPA FILMOWCÓW. Wspaniała w tym co i jak potrafią zrobić .Z tej miłej dla nas wizyty powstał film. Gdy powiemy że fajny nie będzie to nieskromne . Kolejny raz jesteśmy zachwyceni kunsztem ludzi którzy robią coś z pasją i zamiowaniem ,wspaniali filmowcy, tak ich będziemy tytułować , pokazali nasz mały światek w sposób który nawet nas zachwycił.
KLIKNIJ W LINK - ZAPRASZAMY DO NASZEGO ŚWIATA    http://ciechanow.tv/

21 komentarzy:

 1. Jakie one są kochane!! Zosiu - jak piesek do ręki Ci podchodzi! Normalnie się w nich zakochuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny film. Bardzo interesujący.
  W ich oczach widać niebo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obejrzałam film i zdjęcia i powiem tak-Teraz już wiem,że to nie bajka,Jesteście właśnie tacy jak sobie wyobrażałam.
  Jestem bardzo poruszona,żałuję tylko ,że Zosia nie powiedziała ani słowa,trochę mi tego zabrakło..
  pozdrawiam Was bardzo ciepło
  p.s. piękne wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Поздравляю. Очень интересный репортаж. Очень рада была вас увидеть.Сын сказал, что самая красивая- белая алпака, которая прямо с экрана смотрела и даже подмигнула глазом.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podsyłamy bezpośredni link: http://ciechanow.tv/archives/898 i dziękujemy za miłe słowa.

  OdpowiedzUsuń
 6. matko jakie cuda.alpaczk sa jak male dzieci sliczne . bardzo mi sie podoba te krosno ,moje marzenie

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny wycinek Waszego życia, widać tu pasję i miłość. Ta alpaczka podchodząca do wyciągniętej ręki Zosi, z taką ufnością, mądre słowa Janusza, to pasja dla ludzi, którzy chcą po prostu żyć i cieszyć się tym co robią, tak jak Wy. Zosiu przyłączam się do Madziki, chociaż Twoje oczy powiedziały więcej niż słowa...

  OdpowiedzUsuń
 8. Wielkie Wam dzięki za "pigułkę" Waszej pasji i codzienności. Alpaczkami zauroczyłam się na maksa. W ruchu są jeszcze bardziej milusińskie (wręcz całuśne), niż na zdjęciach. A w Was tyyyyyle spokoju:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dokładnie! Piękna i mądra PIGUŁKA. Twój mąż świetnie opowiada - konkrety i ciekawostki... Parę minut a człek o ile jest już mądrzejszy. Ślicznie tam u Was i alpaki - urocze, fantastycznie żują trawę :)
  pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 10. obejrzałąm piękny filmik. Zostawiłam komentarz. Zrobili Wam świetną pamiatkę :) . Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo dziekujemy WAM za miłe komentarze.
  Jeśli chodzi o Zosię to należy ona do osób ktore wolą robić niż mówić, z całą pewnością nie jest niemową :))),w przypadku filmu myślimy że takie było założenie jego Twórców że Janusz jest narratorem całej opowieści.

  OdpowiedzUsuń
 12. Właśnie dostaje cięgi od żony (przyjmuje je z pokorą :) ), że pani Zosia nic w filmie nie mówi, ale mamy nagranych jeszcze tyle ciekawych opowieści, że jeżeli wszystko się szczęśliwie ułoży to na pewno będzie można ją usłyszeć może już nie w filmie ale wersji audio.

  OdpowiedzUsuń
 13. A ja oprócz pasji podziwiam wystrój Waszego domu.Czy w słojach za szybkami przechowujecie suszone ziółka? I jeszcze jedno: dlaczego alpakom nie strzyże się nóg i grzywek?

  OdpowiedzUsuń
 14. To ja poproszę drugą część z narracją Zosi :)

  OdpowiedzUsuń
 15. @Pokrzywka -Wystrój domu od momentu nagrania zmienił sie dość diametralnie,oczywiście charakter pozostał ale...nastąpił dawno planowany i odkładany remont :) Jeśli chodzi o słoje,tak to podręczne ziółka,oczywiście nie wszystkie, bo wchłaniamy ich spore ilości.
  Alpakom nie strzyże się nóg bo mają tam wełnę słabej (grubszą) jakości . Głowy- bardzo nie lubią jak się dotyka wogóle a główek w szczególności,więc aby zaoszczędzić im stresu :)))

  OdpowiedzUsuń
 16. Suuuper. Gratulacje !!! Mamy jednak nadzieję, że to tylko pierwsza część, zwiastun całej serii filmów z Wami (:DDDDD ) w roli narratorów! :D
  Z ogromną przyjemnością posłuchali byśmy Waszych (Heh! Pozdrawiamy Zosiu!) opowieści ilustrowanych ruchomymi obrazkami. Pzdr.
  P.S. Zosia może za wiele nie mówiła, ale bardzo wymownie uzupełniała wypowiedź Janusza. :D

  OdpowiedzUsuń
 17. Piękny film o Was, na pewno będzie ciąg dalszy :) Warto pokazywać ludziom takie piękne zwierzęta i pasję z jaką pracujecie. A Zosia jak pamiętam z czasów olsztyńskich, zawsze mało mówiła :) ale za to jak pracowała ... alpaki są tak piękne, że nie mogłam się na nie napatrzeć, a jakie one są czyściutkie, Janusz je chyba codziennie szczotkuje , czyż nie ? :)

  OdpowiedzUsuń
 18. @Iwona Rutkowska -Alpak się nie szczotkuje,same doskonale dbają o swój wygląd :)Kąpią się w suchym piasku i pozwalają aby wiatr czesał ich cudowny włos.
  Pozdrawiamy Iwonko :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Cieszę się, że powstają takie filmy! Czekam na następne odcinki.
  Ciekawi mnie mleko alpak. Próbowaliście może pozyskiwać?
  Pozdrawiam piecuchowo!

  OdpowiedzUsuń
 20. CUDOWNE! Z przyjemnością się ogląda!

  OdpowiedzUsuń