CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

czwartek, 27 października 2011

Miłe chwile :)


Efekt tych miłych odwiedzin już widzieliście wcześniej w postaci filmiku z naszymi alpakami w roli głównej. Dziś chcemy pokazać robione równolegle zdjęcia z tej wizyty .Nasi goście to profesjonalna ekipa studia fotograficzno filmowego  /http://fotowiraszka.com/  Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji brania udziału w robieniu materiału filmowego ,teraz wiemy że wszystko zależy od ekipy robiącej materiał. Profesjonalizm i swobodna przyjemna atmosfera szybko pozwala zapomieć że jesteśmy pod okiem kamery a z boku mamy mikrofon :)
Jeśli będziecie potrzebować kiedyś profesjonalnie zrobionej sesji zdjęciowej lub filmu do reklamy polecamy ekipę która zrobiła nasz film i poniższe zdjęcia . ,,Operacja " odbywa się w pięknej atmosferze a efekty (w części ) możecie podziwiać (będzie jeszcze dalszy ciąg) bo zdjęcia są cudowne.
Bardzo dziękujemy miłej i w pełni profesjonalnej ekipie ,,Foto Studio S.Wiraszka"


13 komentarzy:

 1. Czyżbym widziała Lolka?;-))). Dobra atmosfera przy pracy to podstawa, a nie zawsze się zdarza, no ale u Was nie mogło być przecież inaczej!

  OdpowiedzUsuń
 2. No, udało się, ostatnio miałam problemy z wejściem do Was i zostawieniem komentarza, ale ciesze się, że to było chwilowe. Zdjęcia cudne, alpaki i te czapki jak marzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. @Asia i Wojtek -dziękujemy Asiu za życzliwą ocenę :)))Mając takich gości jak Wy czy autoży tych zdjęć, atmosfera sama robi się miła.

  OdpowiedzUsuń
 4. @jola -Wczoraj działo się coś bardzo dziwnego z naszym blogiem :/ 530 wejść w ciągu dnia i dziwne zakłócenia ,co to mogło być ???

  OdpowiedzUsuń
 5. @Asia i Wojtek -tak ostatnie zdjęcie to Loluś w zdjęcie wcześniej to jego syn -Ila

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne czapki!
  Dobrze, że mogliście współpracować z taką ekipą, bo wspomnienia dobre i szansa na następne odcinki wzrosła :)
  A piękna Matka z obrazu pochodzi z krain alpakowych?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie widzialam tego filmu o Was, gdzie moge zagladnac? Czapki bardzo fajna a ta druga to poezja czapkowa!a alpaczki wygladaja na bardzo przyjazne stworzenia.

  OdpowiedzUsuń
 8. jak są fajni ludzie po obu stronach, to musi się udać. Zdjęcia cudne!

  OdpowiedzUsuń
 9. @M -Piękna Matka z obrazka w naszym domowym ołtarzyku to jak mówią Alpaqueros Pani z Gwadelupa, do niej modlą się wszyscy Alpaqueros, ona jest Pasterką wszystkich stad w Andach ( i na świecie też :)

  OdpowiedzUsuń
 10. @grazyna - filmik z naszymi alpaczkami i nami w tle jest trzy posty wstecz ,,Alpaqueros - andyjski bzik" kliknij w podświetlony na żółto link ,,TV Ciechanów" -to cię przekieruje automatycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. dobrzy i fajni ludzie, przyciągają dobrych i fajnych ludzi - a zdjęcia są piękne
  Pozdrawiam ciepło
  Marta

  OdpowiedzUsuń