CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

poniedziałek, 27 lutego 2012

Mała odskocznia - Tania Cirilo


Czy Ameryka Łacińska musi być kojarzona jedynie z pięknościami z Venezueli wygrywającymi konkus Miss Świata ? Czy Peru ,Bolivia ,Ecuador muszą być kojarzone jedynie z biedą i zacofaniem . NIE !
To cudowny kawałek świata zamieszkiwany przez niezwykłe ludy o wielu tysiącach lat tradycji ,niezwykłych kulturach , sztuce i rzemiośle rozwiniętych do wyjątkowych rozmiarów jeśli chodzi o technologię i kunszt. To ziemia gdzie rądzą się też takie niezwykłe talenty jak mała Tania .
Jeśli masz chwilę czasu posłuchaj ,,Gdy zagra moja gitara"
I latynoski temperament dla poprawienia humorów , 8 letnia Zaira .Na pólkuli południowej nadchodzi jesień ale tu proponujemy SŁOŃCE :)))

7 komentarzy:

 1. Tania wspaniale przekazuje emocje. Moja Lila, zazwyczaj obojętna na świat blogów, przystanęła by posłuchać małej Tani,a gdy umilkł śpiew,Lila poważnym głosem powiedziała -Kocham Cię dziewczynko- tylko tyle i aż tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze piszemy u Ciebie że Lila ma niezwykle mądre oczki,teraz się to potwierdza :)

   Usuń
 2. Ameryka Lacinska jest rzeczywiscie pelna talentow jezeli chodzi o glosy i tance...mala Tania ma glos....ale Zaira wydaje mi sie Cyganka hiszpanska...co prawda kultura hiszpanska jest ciagle zywa na tym kontynencie...pozdrawiam serdecznie i juz niedlugo bede sie delektowac polska wiosna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Zaira to 100%owa la gitana cały ten wystemp pachnie Andaluzją ale przecie kultura i muzyka Latino Ameryki jest tak zrośnięta z Hiszpańską (nie tylko językiem)ten sam temperament i ogien :)że komponuje się tu doskonale.
   Chcieliśmy osłodzić troszkę występ (mocno poważny) Tani.

   Usuń
 3. Niesamowity...dziękuje za te chwile :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne, a co do Ameryki łacińskiej, to zawsze kojarzyła mi się bardziej ze sztuką, muzyką i kulturą niż z prymitywnymi osiągnięciami naszych czasów, o których Wspominacie.

  OdpowiedzUsuń