CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

poniedziałek, 8 lipca 2013

366


Zastanawialiśmy się nad tym że warto jest zwrócić uwagę odwiedzających i stałych czytelników naszego bloga. W ciągu niespełna pięciu lat napisaliśmy 366 postów, czyli jakby nie patrząć czytać można nasze opowiastki i historyjki przez równy rok, każdego dnia nową : )
Piszemy o tym z premedytacją gdyż Ci mniej doświadczeni i nie zorientowani kończą zwykle przeglądanie naszego bloga na dole strony bieżącej. No właśnie, a na samym dole każdej blogowej strony jest w dolnym prawym rogu żółty napis STARSZE POSTY wystarczy w niego kliknąć aby powędrować wstecz, dalej, dalej aż 366 wpisów wstecz naszej już prawie pięcioletniej TU bytności, bytności podczas której dzielimy się swoim światem, swoją wiedzą, radościami i smutkami. Kilka razy słyszeliśmy już podpowiedzi aby pomyśleć nad wydaniem tej opowieści w formie książkowej (musimy pomyśleć nad tym : ) Dopełnieniem i jakby odrębnym rozdziałem bloga, jest nasza strona www.losalpaquweros.com poświęcona już tylko i wyłącznie naszej wytwórczości ,(gdy klikniesz w zdjęcie poniżej znajdziesz się na naszej stronie, do której odwiedzania również serdecznie zapraszamy, tam są również nasze spotkania z mediami czyli skany artykułów w których opowiadamy o sobie to czego nie ma TU : )
Tymczasem serdecznie i upalnie pozdrawiamy wszystkich naszych ,,odwiedzaczy-podczytywaczy'' i zapraszamy do wędrówek w głąb naszej opowieści :)

2 komentarze:

  1. Chętnie wystąpię tu w roli recenzenta. W dość nietypowy sposób bo z Chicago dowiedziawszy się o tym, że jesteśmy sąsiadami, postanowiłam sprawdzić kto tu jest i czym się zajmuje. Zaczęłam czytać ..i czytać....i czytać i nie mogłam się oderwać. Dzieliłam wieczory na Państwa teksty i na inne blogi. I zapewniam wszystkich, że warto było "przejść" cały blog.Pozdrawiam autorów, fantastycznych ludzi, znających wartość życia, wartość pracy i wartość tworzenia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Instrukcja w sam raz dla czytaczy z takimi zaległościami jak my.

    Uściski

    OdpowiedzUsuń