CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

sobota, 9 stycznia 2016

Zapraszamy

Tym razem chcieliśmy zaprosić przede wszystkim naszych stałych odwiedzających (ale oczywiście nie tylko) do odwiedzania nas również na Facebooku. Nasza internetowa aktywność to oczywiście nie tylko Blogger. Od jakiegoś czasu mamy również fanpage na FB który czeka na Wasze polubienia, a jeśli zechcecie również udostępnianie na Waszych FB linka do nas. To z całą pewnością pozwoli nam docierać do większej ilości miłośników zdrowej, tradycyjnie robionej żywności. Na razie czyli jeszcze do połowy lutego w naszej serowni jest sezonowa przerwa, kozy są zasuszone - nie dają mleka. Jest to okres gdy wszystkie pokryte kozy są w drugiej fazie ciąży kiedy to bardzo szybko rozwijają się płody, aby im to ułatwić i przygotować kozy matki do laktacji, sezonu mlecznego przestaje się je doić-eksploatować na około dwa miesiące.
Właściwy sezon serowy zacznie się u nas od połowy kwietnia, wtedy będziemy mogli zaspokajać apetyty miłośników prawdziwych wykwintnych serów, zarówno tych twardych jak i pleśniowych które mamy nadzieję zdobędą godną ich wyjątkowości grupę wielbicieli : )
Jeśli chcesz przejść do naszego  Facebook'a  kliknij TU

3 komentarze:

 1. Bardzo dziękujemy za życzliwość wobec naszego zaproszenia na FB. Na setki odwiedzających znalazło się jak zawsze kilka osób życzliwych nam. No cóż, takie czasy, taka Polska i tacy polacy :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze znajdziecie powód do narzekania :/ No cóż, takie czasy, taka Polska i tacy polacy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cisną nam się bardzo nieparlamentarne słowa na język.Zaciśniemy jednak tylko pięści. Postanowiliśmy że w tym roku z ANONIMOWYMI POdjudzaczami dyskutować już nie będziemy. Polecamy wpis z 27 grudnia :)
   http://duoart.blogspot.com/2015/12/miney-swieta.html

   Usuń