CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

czwartek, 12 listopada 2009

Ethnical jewelery


Sometimes live had an ideas for jewelery.This is made of silver 999,wood,bone and skin.It have an ecological and ethnical character,just like our life.
                    Czasami miewam pomysły na biżuterię .Ta wykonana jest ze srebra 999,drewna,kości i skóry.Ma ona ekologiczny i etniczny smaczek tak jak nasze życie.

2 komentarze:

  1. Jestem znów z Wami teraz muszę napisać kilka pochwał pod adresem Janusza, no cóż można powiedzieć - to jest piękne (nie piszę tylko ze względu na rodzinne więzy)patrząc oczami oglądacza nie krytyka jest w tych drobiazgach nuta indywidualności i osobiste cechy twórcy tych pięknych "drobiazgów" gdybym był kobietą chętnie bym się w nie wystroił. Jako mężczyzna u panów toleruję jedynie obrączkę, spinki do koszuli i krawata. Jesteśmy tak piękni, że inne sztuczne ozdoby są zbędne. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja babcia miala na imię Zosia i jak juz będzie wszytsko oki z moimi mroxniakami to jeden mroxniak tez dostanie na imię Zosia tylko że z francuska Sophii. Kocham to imię.
    No to jestescie juz skazani na moje częste wizyty bo nie dość że obrazy to jeszcze ta bizuteria. No ten wisior ostatni -z drewna? zakochałam sie, ile takie cudo, mozna takie nabyć?

    OdpowiedzUsuń