CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

sobota, 28 listopada 2009

A tym razem coś małego.

Zosia tym razem zmieniła format (na COŚ małego).wspomina i wyczarowuje zimę ,która (może i dobrze)narazie nie przychodzi do nas.W następnym poście pokażemy nasze alpaczki na jeszcze całkiem zielonym pastwisku i w pieknym słońcu które dziś mimo chłodnego wiaterku pięknie świeciło.

Wracając do małych formatów ,obydwa namalowane są na gruntowanej pilśni farbami olejnymi,,Zima"23x20cm a ,,Stary trakt"32.5x25cm.Jeden przedstawia zimową drogę do naszego domu,a ten ciepły i złoty w kolorach to stary pruski trakt który biegł nad granicą polsko/pruską.Trakt ten wiódł nad samą grenicą i łączył sąsiadujące ze sobą majątki.Obecnie prowadzi do rezerwatu torfowego niedaleko od naszego domu.Jest to miejsce piękne o każdej porze roku,wielkie lipy ponad 200 letnie sprawiają  że, człowiek czuje się pod nimi naprawdę częścią wielkiego świata przyrody.Często jeździmy tu na rowerowe spacery aby posłuchać klęgoru żurawi,poobserwować sarny,jelenie i nierzadko trafić na stado dzików od których rezerwat nosi nazwę.

1 komentarz:

  1. Zosiu ja tez chcę obejrzeć to miejsce, najlepiej wiosną . Coś mi się wydaje że was odwiedzę z powodu tego miejsca, piękne.

    OdpowiedzUsuń