CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

czwartek, 9 grudnia 2010

Alpaca Wool-z uśmiechem o naszych wyrobach z alpakiDzięki doskonałemu,miejscami lekko satyrycznemu artykułowi Pana redaktora Wiesława Hagedornego,po raz kolejny mogliśmy dotrzeć do szerszego audytorium z informacjami o alpakach i o wyrobach z ich wspaniałej wełny.
Wiemy że mówienie o jej zaletach i niezwykłości w świecie przepełnionym(kłamliwymi) reklamami jest co nieco śmieszne.Mamy jednak cały czas nadzieję,że skoro Rustic Peru Wool obronła swoją sławę i ekskluzywną markę przez 6000 lat,a w dzisiejszych czasach zdobywa przebojem najbardziej wymagające rynki świata i ich klientów,znajdzie uznanie też wśród polskich wymagających klientów.Docenienie jej ekskluzywnej jakości to tylko kwestia czasu.

5 komentarzy:

 1. Kolejne gratulacje.
  Normalnie celebryci z Was się robią. Super, naprawde super, że tak Wam sie układa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli krąg zamknięty..zwierzęta, wełna, wyroby..tak powinno być.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje i jestem za propagowaniem wełny z tych pięknych zwierząt. Gdybyż jeszcze w Polsce można było kupić wełnę z alpaków, taką do filcowania, nie przędzioną.

  OdpowiedzUsuń
 4. No właśnie , po nitce do kłębka :) Ciesze się że wasza praca została doceniona i będzie coraz bardziej . Sama marzę o szaliku z takiej milutkiej wełny :)Pozdrawiam Iwona

  OdpowiedzUsuń