CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

piątek, 22 lipca 2011

Etnicznie-rustykalna


Dziś ostatnia nasza praca duża ,gruba kamizela (kilka wpisów wcześniej pokazywaliśmy na krosnach tkanine na nią, w trakcie tkania) . Utkana na grubej alpakowej osnowie z równie grubego alpakowego wątku. Jest na tyle duża że nie pokazujemy jej na sobie ,waży równo 1 kg. Jest symetrycznie asymetryczna :) Zapina się dużą rzeźbioną mahoniowo kościaną szpilą . Zapięcie takie dzięki temu że nie jest przyszyte na stałe, pozwala zapinać kamizelę ciaśniej lub całkiem luźno. Jesteśmy pewni że otulając się w nią będzie ciepło nawet największemu zmarźlakowi :D
10 komentarzy:

 1. Ah! Szczególnie mnie zachwyciło wykończenie lewej krawędzi - ten wałeczek w paski. W ogóle im bardziej się przyglądam zdjęciom tym więcej cudnych detali widzę - ta kieszonka z frędzlami na przykład. Ah! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna i doskonała robota. Gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że ten, kto będzie ją nosił jest szczęsciarzem, bo nie dość, że nie zmarznie, to jeszcze otuli go coś tak niepowtarzalnego. Szpila jest przepiękna i można ją wykorzystywać na różne sposoby. Bardzo twórczy projekt...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziekujemy za Wasze miłe komentarze które pchają nas do dalszych projektów i ich realizacji.

  OdpowiedzUsuń
 5. @jola - mamy nadzieję że udało nam się spełnić oczekiwania klientki której zamówienie brzmiało,,Kamizela raczej w brązach" jutro sie okarze .

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna z detalami artystycznymi...oryginalna, jedyna w swoim rodzaju, osoba , ktora bedzie nosic kamizele powinna Wam przeslac zdjecia, ciekawa jestem jak bedzie wygladac!
  serdeczne saludos!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przywędrowałam tu za Grażyną i Jolą i wpadłam jak przysłowiowa śliwka w kompot.Naoglądałam się Tu tyle pięknych rzeczy.Ta kamizela jest cudowna.O szpilce do zapinania nie wspomnę.Ludzie na szczęście coraz bardziej poszukują dróg powrotu do natury.Gratuluje Wam tego co osiągneliście i życzę dalszych sukcesów.
  Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna i niepowtarzalna. Zachwycająca ta "symetryczna asymetria " :)
  Prostota i wysmakowane detale - to chyba najbardziej podoba mi się w tej kamizeli.
  Klientka zaniemówiła z wrażenia ? :)))

  S.Ohanka

  OdpowiedzUsuń
 9. @jola \
  @grazyna --Dziś kamizela pojechała do Zamawiają-
  @juta /

  cej,dla nas jak zwykle stres przed przymiarkowy i oczekiwanie na reakcję na nasz pomysł,Pani Maria zadowolona, kamizela leży jak ,,ulał" jesteśmy zadowoleni razem z miłą klientką :)(następne zamówienie zostało złożone,co bardzo nas cieszy i oznacza że chyba wszystko OK :)))

  OdpowiedzUsuń