CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

piątek, 30 grudnia 2011

2012Życzymy wszystkim którzy do nas zaglądają aby ten nadchodzący 2012 Rok był Waszym najcudowniejszym rokiem . Przeżyjcie go tak pięknie jak tylko potraficie .Niech niespełnione marzenia teraz Wam się spełnią , niech otacza Was dobro , miłość i dostatek. 
Zosia i Janusz
"Los alpaqueros-manufacture"Z racji naszych pasji i zainteresowań wiemy że prawie wszystkie kultury prekolumbijskie (nie tylko Majowie) w swych kalendarzach ten nadchodzący rok 2012 zaznaczyły jako ten ostatni . Polacy , jak obserwujemy żyją jednak tak jakby wszystko miało być wieczne i niezniszczalne , na Titaniku zabawa też trwała do końca. Ten optymizm jest piękny ale czy są ku niemu podstawy ??? Nasz wniosek jest ... więc tym bardziej przeżyjmy ten nadchodzący rok  pięknie i może w chwilach opamiętania i refleksji pomyślmy że głupiec wymyślił powiedzenie ,,Po nas choćby potop" .

12 komentarzy:

 1. Najlepszy i najcudowniejszy niech bedzie no i niech kazdy sobie na te chwile refleksji od czasu do czasu pozwoli!!!Moc usciskow

  OdpowiedzUsuń
 2. @grazyna -Grażynko Tobie(nasz Andyjski Łączniku :) życzymy samego dobra i obfitości i tego abś jak najczęściej mogła nad pokazywać relacje z Tamtego cudnego zakądka ziemi.
  Los alpaqueros muchos saludos.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze , że Podlasie zyje trochę inaczej...:) tak nieraz nazywane Polską B lub C..ja jestem dumną Podlasianką i ten nadchodzacy rok mam nadzieję - wykorzystam na Podlasiu ,,na maksa "..Czego tez Wam życzę - wykorzystajcie każdą chwilę tak jak sobie życzycie :)) Ucałowania dla Alpak ...:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziekuje Wam.... i ciagle wydaje mi sie nieprawdopodobne,ze macie tyle sentymentu do tej czesci swiata, a jezeli chodzi o moje relacje to tyle tematow tloczy sie w mojej glowie...i tylko czasu miec! muchos abrazos!

  OdpowiedzUsuń
 5. @grazyna -To senymen przeplatający się z pasja i odrobina przekory. Od kilku lat obserwujemy jak z premedytacją ,,zachodni świat" pomija,przemilcza istnienie tego niezwykłego pod wieloma względami regionu ziemi,jak nie sprawiedliwie ocenia wszelkie działanie państw tam istniejących.Kiedyś będziemy mysieli poświęcić temu WIELKI wpisi pokazać jak jesteśmy z premedytacją wprowadzani w błąd i jak w sposób planowy blokuje się ten kontynent i narody tam żyjące przed normalnym rozwojem okradając je z bogactw i ludzkiej godności.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla Was też - wszystko, co najlepsze, niech się przydarzy w nadchodzącym roku!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zosiu i Januszu- niech Wam się wiedzie,dziś ,jutro,zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niech Wam się darzy i w domy i w oborze, niech ten Nowy Rok będzie dla Was łaskawy, przesyłam Wam ciepłe myśli i chętnie poczekam na Wasz wpis i nauczę się od Was czegoś nowego, jak nie raz zresztą.

  OdpowiedzUsuń
 9. Niech miłość istnienia
  splata Was
  z dobrym duchem nowego roku...

  OdpowiedzUsuń
 10. Wchłonęłam te życzenia jak powietrze. Bardzo, bardzo potrzebujemy łaskawego czasu.
  Wspaniale byłoby tak umieć żyć, jakby każdy nasz dzień, mógł być tym ostatnim.
  Niech się Wam spełni wszystko to, czego nam życzycie!
  Opieki i prowadzenia!

  OdpowiedzUsuń
 11. Refleksja bardzo potrzebna nam wszystkim.
  Życzę nie słabnącego zapału w tym co ROBICIE:)))Oraz dużo Zdrowia i Radości.
  Tego z serca Wam życzę w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzięki Kochani! :DDDD
  (Po TAKICH życzeniach będziemy musieli baaardzo ostrożnie marzyć! :D Bo a nuż się spełni... :DDD

  Jeżeli chodzi o życzenie komuś czegoś - jesteśmy minimalistami, więc tylko niech dla Was i dla Waszych bliskich, i dla Waszych zwierząt
  ten rok będzie lepszy niż poprzedni!

  Go i Rado

  OdpowiedzUsuń