CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

czwartek, 15 grudnia 2011

,,Miasto kobiet" gościło nasze alpaczki.


Dziś się będziemy chwalić :))) Uczestniczyliśmy w nagraniu świątecznego programu w cyklu ,,MIASTO KOBIET"  na TVN style.
Jakiś czas temu zostaliśmy zaproszeni a dokładnie to alpaczki , przez producentów programu oraz Panie prowadzące Młynarską i  Wellman do udziału w świątecznym wydaniu programu ,,Miasto Kobiet" .Nie wiemy jaki będzie efekt tego nagrania ( montaż) ale przekonamy się o tym już za kilka dni.
W programie dzielnie uczestniczyły alpaki, które jak zawsze tam gdzie się pojawią robią furorę. Całe studio korzystało z okazji ( pierwszej dla większości) takiej bliskości i kontaktu bezpośredniego z tymi zwierzętami , przed nagraniem kilkadziesiąt osób (pracowników TVN )  robiło zdjęcia i sprawdzało czy naprawdę ta wełenka jest taka miękka ,pytaniom i zachwytom nie było końca :)  Zwierzęta udział w programie potraktowały z obojętnością i pełną godnością charakterystyczną dla tych wyjątkowych istot. Przez całe nagranie korzystały z poczęstunkowego sianka przygotowanego przez produkcję programu :) w pięknym świątecznym żłóbku :)))
Pierwsza emisja programu będzie w środę 21 grudnia jak zawsze o godzinie 22.30. Zgodnie z ramówką TVN style przez cały tydzień będą powtórki tego programu .

15 komentarzy:

 1. To jest jeden z nielicznych momentów, w których żałuję, że nie mam takich cudów w domu, dzięki którym mogłabym to zobaczyć, ale może jakoś w internecie się uda za jakiś czas. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wyjdzie świetnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tez mam nadzieje ze zobacze alpaczki w internecie....poszukam juz po emisji programu. Bardzo jestem ciekawa! gratulacje dla Was i da alpaczek!!!besos y abrazos

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak już będzie wiadomo, gdzie jesteście w necie, to ja też poproszę linka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o kurcze, postaram sie ogladać!!! Gratuluję :-))) muszę zobaczyc te alpaczki w końcu :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. No nie, ja nie mam telewizji, muszę to zobaczyć, mam nadzieję, że będzie to możliwe przez internet Alpaki w studio, to musi być wydarzenie. Gratulacje dla Was i Waszych podopiecznych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje-to super wiadomość. Oj zabraknie Wam rąk do tkania po tym programie.
  buziole

  OdpowiedzUsuń
 7. no to super! Czekam na wieści o terminie emisji!
  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkim dziękujemy za gratulacje,chociaż chyba nie nam się one należą ,,my tylko skromni rzemieślnicy" to alpaki są raczej gwiazdami z dalekich stron :)

  OdpowiedzUsuń
 9. "Miasto kobiet" bywało w sieci w onetowskim "Vodzie", więc i my zajrzymy. Nieelegancko jest plotkować, i nie miejsce tu pewnie na to, ale jesteśmy niezmiernie ciekawi, jakie wrażenie zrobiły na Was Panie prowadzące, bo my przyznamy się, że jedną baaaaardzo lubimy, a drugą, hmmmm, raczej przeciwnie.

  Wiemy, wiemy, ciekawość pierwszy stopień do piekła.

  Programu gratulujemy już, zasłużyliście sobie na niego jak mało kto!


  Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 10. gratuluję :))) niech "leci" w świat wasze dzieło, jest tego warte :)

  OdpowiedzUsuń
 11. @Go i Rado -Panie prowadzące obydwie bardzo miłe, mimo że ,,Miasto Kobiet" jest od zawsze programem Pauliny to w studio odnosi się wrażenie że Dorota jest tam szefową.I tak a pro pos przeciągało się rozpoczęcie nagrania z czego korzystali wszyscy pracownicy planu ,produkcji ,itd robiąc zdjęcia zadając pytania w pewnym momencie Dorota donośnym głosem wydała komendę ,,koniec tego ,bo nigdy nie nagramy tego programu.Państwo idą do swoich zajęć a na planie cisza..." i nagle zrobił się porządek i zaczeliśmy program :) Młynarska -cicha i ciepła.Wellman kumpela z którą można kraść konie :D
  Super tandem uzupełniający się w nagraniu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wyrazy uznania i radości przesyłam z całego serca:))))

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie przepuszczę! Na pewno obejrzę! :):):)

  OdpowiedzUsuń
 14. no i my nie posiadamy teleodbiornika... ale może gdzieś jakiegoś linka puścicie i jednak nam się uda zobaczyć Was w akcji :-) pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń