CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

środa, 6 marca 2013

Kościana spina dopełnienie jednego z elementów szarego zestawu : )


Dziś dotarliśmy do mety w szarej tonacji. Ostatnim elementem zamykającym całość zamówienia jest ta oto spina. Wyrzeźbiona jest w kości i Palo Santo (Gwajakowiec) Całość szarego zestawu wraz z dodatkami czyli srebrną broszą i kościaną spiną po ostatnich pracach wykańczających pokarzemy pewnie w sobotę.
Dziś gdy już spokojnie obejrzeliśmy efekt ostatnich kilku tygodni pracy możemy powiedzieć tylko tyle że mamy nadzieję że Pani Katarzyna będzie zadowolona z tego co wyszło z pod naszych rąk .

9 komentarzy:

 1. Pewnie,ze bedzie zadowolona, brosza jest sensacjonalna, jedyna w swoim rodzaju, przepiekna! czekam na sobote! pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. spina świetna

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekne dzielo!
  Czy Palo Santo rzeczywiscie tak ladnie pachnie jak slyszalam?
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest do drewno o ciekawym słodkim zapachu, dlatego właściwie niczym go nie wykańczamy poza lekkim przeolejowaniem aby wyciągnąć rysunek drewna. Zapach jest szczególnie wyczuwalny przy obróbce drewna, ale gdy go drewno jest ciepłe (przy ciele) również wydzielają się te olejki eteryczne :)
   Pozdrawiamy :)

   Usuń
 4. Łał! Cudo! Ozdoby z kości, jak nic innego niosą ze sobą tchnienie wieczności. Niesamowite! Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś wyjątkowo kość jako materiał nam odpowiada, poza tym zostajemy w ten sposób w kręgu natury, łącząc srebro, drewno, i kość w naszych wykończających dodatkach :)
   Co do wieczności to kość chyba od zawsze była tworzywem w Andach również :)
   Pozdrawiamy Was :)

   Usuń