CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

wtorek, 13 sierpnia 2013


3 komentarze:

 1. Niestety naduzcia sa w kazdej dziedzinie zycia i wszystko teraz wychodzi na jaw. Mysle,ze ludzie potrzebuja nadziei i madrosci na rozwiazanie istniejacych problemow. Nie kazdy chyba zdaje sobie sprawe,ze moze zwrocic sie do Pana Boga o madrosc,ktory daje ja bez diskryminacji. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem cisza nie jest czymś złym (mowa tu o komentarzach). Miejmy nadzieję, że chociaż kilka osób pochyliło się nad problemem eko i koncernów odzieżowych, bez zostawiania śladu pod postem.
  Kilka podobnych filmów miałam okazję obejrzeć już wcześniej (czasem w TV pokażą coś wartego oglądnięcia). Pomimo mojej świadomości jak to wszystko w „wielkim świecie mody” (czytaj szmateksu) jest nakręcane to i tak film poruszył mnie i skłonił do przemyśleń. Chyba najbardziej mnie zdenerwowało piaskowanie spodni (w pierwszym filmie). Powinni tego zabronić!
  Bardzo mnie też poruszył temat butelek, które niby są ekologiczne.
  Zastanawia mnie dlaczego ludzie tak mało wiedzą o ekologii, dlaczego nie ma więcej takich programów i artykułów.
  Ostatnio obserwuję na moim osiedlu postępy przy segregowaniu śmieci na mokre i suche. Mogę stwierdzić, że ludzie są oporni na eko. Pomimo ulotek, które każdy z nas dostał do skrzynki na listy, ludzie nadal nie wiedzą gdzie co powinni wyrzucać. A jak nie są pewni to położą obok śmietnika bo ktoś zapewne zrobi za nich porządek.
  Temat jest bardzo szeroki i mam jednak nadzieję, że osoby czytające bloga pomyślą zanim kupią sobie dżinsy wytarte na d...pie.
  Dziękuję za ostatnie posty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś już pisaliśmy, t/z ekologia stosowana taka bardzo szeroko pojęta interesuje nas od weeelu lat (tak około 30 :)przeszliśmy przez prowadzenie gospodarstwa ekologicznego atestowanego na początku lat 90tych tak ogólnie można powiedzieć że leży nam głęboko na sercu natura i naturalność w bardzo szerokim spektrum, To co robimy od kilku lat dołożyło do tego spektrum jeszcze to co wiąże się z tak zwanym ECO Fashin co jak się po czasie okazał też jest najczęściej tylko sloganem na którym dobrze się zarabia.
   Staramy się od czasu do czasu pisać na te tematy jednak jak sama zauważyłaś odzew jest moooocno znikomy więc trudno pisać chcąc sprowokować reakcję-dialog, a tu cisza i milcząca zgoda na to by dać się powoli lecz bardzo skutecznie zatruwać, nasączać. Przez ostatnie kilka lat dało się wykreować w Polsce modę na zdrowe odżywianie (coraz większą) jednak do świadomości tego że ubrania są często bardziej trujące niż jedzenie jest większości jeszcze baaaaardzo daleko.
   Pozdrawiamy serdecznie :)

   Usuń