CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

niedziela, 17 listopada 2013

WYROBY z ALPAKI

http://www.losalpaqueros.com/
KLIKNIJ w zdjęcie i przenieś się do krainy wyjątkowej ALPAKI

Jak co roku tak i  teraz na początku sezonu w którym dbamy o to by nie zmarznąć : ) przypominamy o naszej stronie  www.losalpaqueros.com
Dla stałych czytelników odnalezienie naszej strony nie stanowi problemu, jednak z kontaktów mailowych i telefonów wiemy że Ci którzy pierwszy raz trafili na naszego bloga a interesują ich nasze wyroby z alpaki nie zawsze radzą sobie ze znalezieniem przekierowania na stronę.
Jeśli czujesz już że zima zbliża się nieuchronnie, jeśli myślisz o wyjątkowym prezencie dla kogoś wyjątkowego  kliknij w zdjęcie powyżej i wędruj do krainy pradawnej doskonałości, wyrobów z wełny  alpaki które chronią człowieka przed zimnem od ponad 6 tysięcy lat : )


2 komentarze:

 1. Jak tam życie alpacze i Wasze? Śnieg napadał? U nas już przyprószyło. Pozdrawiam Was i czekam z wielką niecierpliwością na dalsze odcinki konserwacji obrazów.:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alpaczki mają się dobrze, z racji tego że zima nas puki co skutecznie omija :) Śnieg nawet nie próbował jeszcze prószyć w nocy -1* natomiast w dzień już 2 dzień piękne słońce i +2*C. Więc alpaczki wychodzą na padok i wyskubują resztki trawy : )
   Prace renowatorskie w toku obraz prawie skończony a rama przygotowana (przetruta specjalnymi środkami przeciwko kołatkowi : ) do konkretnych prac :)
   Serdecznie Was pozdrawiamy :D

   Usuń