CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

czwartek, 25 czerwca 2015

TYMUŚ poznaje światCzęsto obserwując otaczający nas świat wyciągamy wniosek, może mało popularny, może niepoprawny politycznie ...???
W kampanii prezydenckiej słyszeliśmy codziennie z ust Prezydenta Elekta ,,chcemy odbudować w Polsce przemysł'' ,,musimy przeprowadzić reindustrializację Polski''...                                                                Szanowni popaprańcy, czy nie wiecie o tym że wszyscy najwięksi filozofowie, biolodzy, socjolodzy... na świecie od lat przepowiadają koniec ery przemysłowej. Największa wojna jaka nas niebawem czeka rozgrywać się będzie nie o terytoria i zdobycze techniki, a o czystą wodę i o żywność która będzie się nadawała do jedzenia, po której będą się rodzić zdrowe dzieci, która nie będzie powodowała zmian genetycznych i nie będzie uszkadzać naszych układów wewnętrznych odpowiedzialnych za normalne zdrowe funkcjonowanie.
Na razie przyszły Panie Prezydencie i jego świto, największym naszym skarbem jest polska ziemia w niewielkim tylko stopniu skażona. Szansą dla Polski jest nie przemysł lecz zdrowa, naturalna żywność. Wytwarzanie takiej żywności tradycyjnymi metodami to też szansa na zniwelowanie bezrobocia. Dlaczego Polacy mają pracować w EKO-gospodarstwach w Niemczech, Wielkiej Brytanii... Dlaczego Wy ,,podobno patrioci '' chcecie skazać nasz kraj na dewastacje przemysłem???
     Póki co Tymuś poznaje jeszcze nie skażony chemią świat. Świat który w naszych marzeniach ma być zgodny z rytmem stworzenia.
Czy nie jest to piękny świat? Czy nie tak chciał Pan Bóg???


2 komentarze:

 1. Zdjęcia wyjątkowej urody. Wszystkie. Trudno od nich oderwać wzrok.
  Ale to ostatnie, Tymuś z dziadkiem, rozrzewniło mnie.

  Tak, zawęża się naszym wnukom nieskażony świat.
  Manipulacje ludzkie zataczają coraz szersze kręgi, we wszystkich nieomalże dziedzinach.
  A większość śpi...

  Serdeczności dla Was od nas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnie zdjęcie jest w sercu na samym szczycie :)
   Co do snu :/ wydaje się nam że ludzie muszą dostać prawdziwego kopniaka od natury, gorzej że odczują to też w jakiś sposób i Ci którzy nie spali :/
   Ściskamy Was

   Usuń