CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

niedziela, 27 grudnia 2015

Minęły Święta ...

Minęły Święta, aż się boimy czym nas jutro obudzi dzień. Wiemy że wielu się pewnie narazimy tym wpisem, ale do tego dawno się przyzwyczailiśmy. Ci którzy zaglądają TU od jakiegoś czasu orientują się w naszych poglądach, a właściwie do konglomeratu tychże. W zmasowanej akcji przekaziorów widzimy jak słabe szanse ma w dotarciu do większości PRAWDA, tak PRAWDA. To co sączy się w Wasze głowy od kilkunastu dni nie ma nic wspólnego z prawdą.
Namawiamy Was, poświęćcie troszkę czasu i obejrzyjcie to co Wam proponujemy. Jak zawsze, chociaż od pewnego czasu mamy z tym problem, wierzymy że większość w Polsce potrafi MYŚLEĆ,myśleć!!!

                                                                                                                                                                      Na koniec krótki ale jakże właściwy cytat ,,CZY POLACY MOGĄ BIĆ SIĘ Z POLAKAMI O INTERESY ŁAJDAKÓW ? KIEDYŚ WIEDZIELIŚMY GDZIE JEST WRÓG I JEDNOCZYLIŚMY SIĘ. DZIŚ PATRZYMY NA SIEBIE JAK NA WROGÓW, BO TO JEST ZUPEŁNIE INNA WOJNA. WOJNA TOCZĄCA SIĘ NA POLU ŚWIADOMOŚCI LUDZKIEJ''3 komentarze:

 1. Głosowałam na PIS i kibicuję im z całego serca. Wierzę że coś się zmieni. Łatwo nie będzie bo przez lata ryje do koryt po przyrastały, robili co chcieli, nie licząc się z ludźmi, wyrokami TK, a teraz moralizują. Do diabła z tymi, którzy nami przez tyle lat gardzili.
  Dam PIS-owi szansę bo mam 48 lat, mam 27 lat pracy (przepracowanych aktywnie) mam dwóch synów 18 i 22 letnich i chciałabym godnej emerytury, godnego życia i pracy dla synów. Takie mam marzenie bo poprzedni rząd dla zwykłego człowieka pracującego, żyjącego w tym kraju nie zrobił absolutnie nic. Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych, którzy tak jak ja i moja rodzina ufają, że i dla nas coś się zmieni na lepsze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Ewo, nie oddaliśmy swoich głosów na PiS natomiast oddaliśmy głos na Pana Andrzeja Dudę. Jesteśmy życzliwymi obserwatorami rządu PiS'u. Mamy oboje dobrze po pięćdziesiątce, nie oczekujemy że ktoś nam coś da, nigdy od nikogo nic nie dostaliśmy, nie bierzemy żadnych dopłat, nie korzystamy z żadnych ulg. Na PiS nie głosowaliśmy gdyż w ich ofercie zapomniano a raczej w ogóle nie wzięto pod uwagę takich jak my. Na razie grzecznie, życzliwie obserwujemy i czekamy że może jednak rząd Pani Szydło zechce sobie przypomnieć o takich jak my, którzy chcą żyć sprzedając plon swojej ciężkiej pracy w malutkim gospodarstwie, z szacunkiem dla NATURY. Tworząc unikalną zdrową żywność, super ekologiczne ubrania. NIE CHCEMY I NIE MOŻEMY BYĆ TRAKTOWANI NA RÓWNI Z PRZEMYSŁOWYMI TRUCICIELAMI.
   Pozdrawiamy.

   Usuń
 2. EFEKT OPUBLIKOWANIA TEGO WPISU JEST NASTĘPUJĄCY. Obejrzało filmy w części lub w całości ponad 700 osób W DWA DNI:) Strach albo wstyd (strach wpojony przez ostatnie 8 lat kwitnącej wolności i demokracji)pewnie u niektórych mieszanina obydwu tych uczuć powodują to że mimo takiego powodzenia jak widać całkowity brak dzielenia się opiniami, przemyśleniami.To tylko potwierdza nasze przemyślenia o kondycji Polskiego społeczeństwa.
  Pozdrawiamy Wszystkich, z niepokojem oczekujemy nadchodzących dni, tygodni i miesięcy. Co można zrobić w kraju w którym nikt nie protestuje gdy go OKRADAJĄ (OFE). Nikt nie protestuje gdy każą starcom ,,podpierającym się często nosem'' zatyrać się na śmierć. Nikt nie krzyczy gdy RODZICOM ZABIERA SIĘ DZIECI TYLKO DLATEGO ŻE W TYM KRAJU NIE DANE JEST IM MIMO CIĘŻKIEJ PRACY CZĘSTO W UPOKARZAJĄCYCH WARUNKACH ZAROBIĆ NA ICH UTRZYMANIE :)
  TYSIĄCE DAJĄ SIĘ WYWLEC NA ULICE W OBRONIE DRANI I ICH INTERESÓW, Czytamy w internecie ociekające jadem ataki na tych którzy mają odwagę napisać że ZAŁGANYCH KACYKÓW z TK na zbity ryj i emerytura 800złotych.
  Powinniśmy siedzieć cicho. Dla takich jak MY, towarzystwo z PiS'u nie ma żadnej propozycji, przywykliśmy do życia poza marginesem tak, tak, tacy jak MY nawet nie są marginesem, takich jak MY po prostu nie ma :/

  OdpowiedzUsuń