CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

sobota, 19 grudnia 2015

Może to czas...

Wiemy że pewnie wywołamy zdziwienie, może to czas mało odpowiedni ale...                                            Wiemy że większość TU zaglądających szuka wytchnienia, inni szukają informacji w większości na temat alpak a nie kóz i serowarstwa, jeszcze inni przez przypadek szperając bezmyślnie po internecie. Chcieliśmy jednak tą myślącą część, chcącą poszerzać swoją wiedzę, zaprosić i poprosić abyście w chwili odpoczynku po przygotowaniach świątecznych poświęcili około dwóch godzin i posłuchali wykładu dr. Ewy Kurek a gdyby było tego dla Was zbyt mało zapraszamy, obejrzyjcie jeszcze ten kolejny.Ten kolejny z całą pewnością zaskoczy wszystkich Was jeszcze bardziej. 
Wydaje się nam że przez pryzmat tych filmów zobaczycie zupełnie inaczej to co od miesiąca dzieje się w Polsce, dlaczego słyszycie to co słyszycie i oglądacie we wszystkich telewizjach ten niewyobrażalny jazgot i skowyt, GEWAŁT.
Nie wierzcie w to co ONI chcą abyście uwierzyli
P.S.
Po pierwszym komentarzu prosimy bardzo aby nie komentowały osoby które nie wysłuchały całego wykładu i filmu (do samego końca)  ZAZNACZAMY NIE JESTEŚMY ANTYSEMITAMI zresztą ci którzy przejrzą naszego bloga głębiej znajda na to dowody : )


9 komentarzy:

 1. Wyjątkowo złe świadectwo daje wam ten post. Obrzydliwi ludzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm, wydaje się nam że osoba która to napisała z całą pewnością nie zdążyła obejrzeć wykładu Pani Doktor Kurek, a już z pewnością tego drugiego filmu, aby było ciekawiej i trudniej nas atakować nakręcony przez rodowitego Izraelczyka-Żyda.

   Usuń
 2. EFEKT OPUBLIKOWANIA TEGO WPISU JEST NASTĘPUJĄCY. Obejrzało wykład i film w części lub w całości ponad 500 osób W DWA DNI:) Z tych którzy mają naszego bloga w obserwowanych UBYŁY 2 OSOBY.Zastanawiamy się czy są to ci a raczej ich potomkowie, o których w swoim wykładzie z pogardą(to bardzo delikatne określenie)wyraża się doktor Kurek czy raczej ci którzy zobaczyli początek i profilaktycznie (strach wpojony przez ostatnie 8 lat kwitnącej wolności i demokracji)postanowili zniknąć od TYCH OBRZYDLIWYCH LUDZI :D
  Pozdrawiamy Wszystkich i zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozwolimy sobie ponownie przyjść z pomocą koledze Jakubowi i w jego imieniu opublikujemy poniżej jego opinię :)
  Filmów jeszcze całych nie obejrzałem. przyznaję, że są wpisane w nurt i moich poglądów, podoba mi się, że pani doktor zauważa przyzwoitych ludzi wśród narodu żydowskiego, że nie pozwala nazywać ich ogólnie bydłem.. w porządku.. nie darzę ich sympatią, na ich barki zrzucam wiele zła toczącego świat współczesny i ten z historii.. jednak kiedy piszecie o minionych 8 latach.. zaczynam mieć wątpliwości czy wchodzić w ogóle w dyskusję. polityka i religia to przestrzenie, w których zanim otworzy się drzwi już czuć smród i bierze mnie obrzydzenie. polityka i religia to to samo, ani w jedno ani w drugie nie wierzę więc nie dyskutuję.. i myślę, że można mówić o problematyce żydowskiej omijając aspekty bieżącej polityki.

  Serdecznie pozdrawiam

  Jakub

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko takie krótkie sprostowanie. Słyszymy od 2 tygodni że w Polsce trzeba wychodzić na ulicę aby bronić WOLNOŚCI i DEMOKRACJI. Prowadząc bloga chyba już 7 rok i poruszając na nim czasami drażliwe nie poprawne polityczne tematy wiemy (obserwacja wieloletnia) jak bardzo przez ostatnie lata ludzie bali się wyrażać głośno - publicznie swoje opinię, zdanie. Po takich wpisach ,,panowała cisza'' w komentarzach. Najpierw myśleliśmy sobie ,,qurcze czy ci ludzie nie mają własnego zdania''dopiero z czasem zrozumieliśmy po kilku prywatnych (na e-mail) odpowiedziach że ONI po prostu się boją pisać co myślą nawet gdy są ukryci pod pseudonimem.
   Jesteśmy pewni że to nie dlatego że czuli się wolni i bezpieczni. Teraz od 2 tygodni tysiącami stoją na ulicy wykrzykując publicznie co im ślina na jęzor przyniesie.
   Wnioski łatwe do wyciągnięcia. Prosty wniosek o ośmiu ostatnich latach :)
   Pozdrawiamy

   Usuń
  2. Tak, wniosek prosty:) taki, że Ci co przez ostatnich osiem lat milczeli nie mają odwagi obywatelskiej aby mówić głośno co im się nie podoba:)
   Jakub

   Usuń
  3. JESTEŚMY PEWNI ŻE NADSZEDŁ TERAZ TEN CZAS, ŻE BEZ STRACHU MOŻNA POWIEDZIEĆ CO ZROBIĆ ABY NASZĄ KOCHANĄ POLSKĘ WYPROWADZIĆ Z TEGO GNOJU KTÓRY POZOSTAWILI POprzadnicy :)

   Usuń
 4. Piszesz ze ludzie boja sie głośno mówić. Ze każdy ma prawo do własnego zdania. Ale jak na waszym blogu ktos coś napisze co nie po waszej myśli to wysyłacie do psychiatry. To dziwisz sie? Bo ja nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może coś na temat??? Czy to dalszy ciąg pierwszego komentarza???
   Dziwimy się zawsze gdy dorosły człowiek nie potrafi przeczytać dwóch zdań ze zrozumieniem i napisać odpowiedzi-komentarza na przeczytany temat :/

   Usuń