CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

piątek, 2 grudnia 2016

Podpowiemy, powinniście się przygotować... : )


Patrząc dzisiejszego ranka za okno, widzimy że jak zwykle przyroda ze swoimi ,,znakami'' się nie myli. Powoli lecz skutecznie daje nam sygnały że w tym roku będzie normalna zima. Najmłodsi pewnie już nie bardzo pamiętają co oznacza termin ,,normalna zima'' To nic innego jak śnieg dłużej niż tydzień, mróz który nie pozwala wyjść na dwór bez odpowiedniej CZAPKI. Wieczory które najchętniej spędzamy przy kominku w SKARPETACH najlepiej bo najcieplejsze z prawdziwej alpaki. Do tego dochodzi jeszcze przekonanie że wszystko jest w porządku bo przecież Polska leży na północnej półkuli i właśnie nie normalnym jest gdy za oknem w styczniu zieleni się trawa. Wiadomym jest że do takiej zimy trzeba być przygotowanym, dlatego chcemy Wam powiedzieć, nic Was tak nie ochroni przed prawdziwą zimą, jak czapka z cudownie miękkiej i wyjątkowo ciepłej wełny alpaki, oczywistym jest że tym lepsza im bardziej oryginalna, bo przecież nie ma nic lepszego gdy, i wyjątkowo i ciepło : ) Tym którzy w tym momencie myślą o miłym prezencie pod choinkę dla kogoś bliskiego dodamy, wszystkie nasze wyroby pakowane są w ładne, profesjonalne przez nas zaprojektowane pudełko dla naszej ,,Collection Spirit of the Andes'' : )
3 komentarze:

 1. Uwielbiam dotyk tej wełny na skórze...jej naturalne a tak niezwykłe kolory...co zima wyjmuję z radością mój zestaw i zachwycam się nim od nowa. Robiony specjalnie dla mnie kaszkiet, rękawiczki i szalik i druga czapka na długie włosy :) ...mrrrrrrr... "Spirit of the Andes" Duch Andów, ich dzikość, a jednocześnie łagodność w tych wielkich, ślicznych oczach alpak. Dla mnie to też Duch Miłości Zosi i Janusza, którzy tradycyjnie, ręcznie i na krosnach, z dbałością o szczegóły tworzą te cuda. Pozdrawiam gorąco !
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och ależ miły sobotni wieczór, dziękujemy za tyle komplementów w jednym pakiecie :) Pozdrawiamy

   Usuń
  2. E tam komplementów...sama prawda :) samo spotkanie Was, rozmowy to było dla mnie fajne przeżycie. Szczególnie ciepło mi się przypominacie jak jest zima.

   Usuń