CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

niedziela, 15 listopada 2015

Schizofreniczny jazgot


                                                                                                                                                                 Mieliśmy siedzieć sobie cicho na tym naszym zadupiu, ale tego co się dzieje w przekaziorach nie da się wytrzymać.
Czy naprawdę tamci na górze uważają że wszyscy Wy, my są  idiotami  ???
Całkiem niedawno unia europajska a z nią przy milczącej zgodzie również Polska nie protestowały gdy Francuzi do spółki z Amerykanami bombardowali Libię, gdy cała ,,pokojowo nastawiona'' do wszystkich i ,,demokratyczna'' unia europejska wysyłały potajemnie broń, szkoliła najemników po to by rozchwiać sytuację w Syrii i obalić tamtejszy rząd.
Każdy kto od kilku miesięcy głośno odważył się powiedzieć czy napisać że na plażach Grecji, Włoch i całej południowej granicy unii należy ustawić uzbrojone wojsko z rozkazem STRZELANIA  do każdego kto będzie bezprawnie usiłował przekroczyć granice, wtargnąć na teren Europy, nazywany był faszystą, nacjonalistą, nieczułym zwyrodnialcem. ,,Przecież tam płyną dzieci i kobiety''
Od wczoraj te same osoby które uczestniczyły w tym ,,hoholim tańcu'' jazgoczą całą dobę,, jaka to krzywda stała się Francuzom, jacy nie dobrzy są ci niewdzięczni emigranci''
  Najlepszym tekstem jaki wczoraj usłyszeliśmy jest wypowiedź przyszłej Pani Premier ,,Mój przyszły rząd zrobi wszystko aby Polacy CZULI się bezpieczni'' i złożenie kwiatów pod płotem.
SZANOWNA PANI przyszła PREMIER, RZECZ POLEGA NA TYM ŻE MY NIE CHCEMY CZUĆ SIĘ BEZPIECZNI, tylko po prostu chcemy BYĆ bezpieczni, nasze odczucia są naszymi a Wy jesteście od tego by zagwarantować BEZPIECZEŃSTWO nie POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA. Jednak jesteśmy święcie przekonani że nie jesteście w stanie nam tego zapewnić, Jeden z przyszłych Pani ministrów (ten ważny bo europejski Szymański) jeszcze cztery dni temu mówił publicznie że przyjmiemy ,,kwotę'' wyznaczoną przez unię bo NIE MA PODSTAW aby tego nie zrobić. Wczoraj już całkowicie zmienił zdanie. TACY LUDZIE KTÓRZY MIOTAJĄ SIĘ SWOIMI POGLĄDAMI PUBLICZNIE ,,OD PŁOTU DO PŁOTU'' nie zapewnią nam bezpieczeństwa. ,,Król europy'' ze swą szefową Andżelą nie zapewnią nam bezpieczeństwa.
Spytacie dlaczego ???
Odpowiedź jest prosta - bo wszyscy oni jedni bardziej chcąc inni mniej, uczestniczą w wykonaniu bezwzględnego planu CAŁKOWITEJ KONTROLI NAD WSZYSTKIM I NAD KAŻDYM Z NAS, WAS.
Wszystkie te działania do których się dopuszcza służą jednemu - wprowadzeniu strachu, bezsilności... Po co ??? po to Szanowni Państwo abyście zgodzili się na jeszcze większą i nieustającą kontrolę, notoryczną inwigilację wszystkiego co robicie.
Czy ma sens to co piszemy ???
Wsiadając do samolotu jesteście prześwietlani na przelot, prześwietlany jest Wasz bagaż  Wasze kieszenie...
Gdy w tym samym czasie wpuszcza się do Europy niemal do naszych domów hordy nie sprawdzonych, nie kontrolowanych młodych, silnych, nie wiadomo gdzie i jak szkolonych mężczyzn z tobołami na plecach.
CZY MA TO SENS???
Oczywiście że ma , ale tylko wtedy gdy ci właśnie mają posłużyć do wykonania planu nad którym czuwają w bezpiecznych miejscach ci którzy mają za nic kilkadziesiąt czy kilkaset istnień zwykłych szarych obywateli, wczoraj Francji a jutro czy pojutrze może Polski ???, bo przecież wybór państwa w którym ma się ,,coś wydarzyć'' też nie jest przypadkowy...
Wczoraj czytaliśmy wielokrotnie ,,jestem Francuzem''  ,,jestem Paryżaninem''
My jesteśmy Polakami , my jesteśmy Polskimi nacjonalistami. Nie chcemy by nas traktowano jak baranów...
P.S.
Większość zdjęć to ulice Francji...
6 komentarzy:

 1. To mój pierwszy komentarz na tym blogu, choć podglądam go od dawna. Powodem podglądania jest sielska i anielska wieś, której nie mam w moim wielkim mieście. Zgadzam się w 100% z tym, co napisane powyżej. Jestem Polką, choć mieszkam na Węgrzech, i TAK, jestem nacjonalistką, i w obecnej sytuacji chcę nią pozostać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka miła dekonspiracja :) a myśmy od jakiegoś czasu zastanawiali się,, ciekawe co to za Madziary do nas zaglądają''
   Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol ... : )
   Serdecznie pozdrawiamy : )

   Usuń
 2. Cóż, trudno się nie zgodzić z Wami. Jest źle, będzie jeszcze gorzej. Bogu tylko dziękuję, ze ja i moi najbliżsi mieszkamy w miejscu tak odległym od wszelkich potencjalnych celów ataku. Bo w tak przytłaczającej masie "myślących poprawnie" i tolerancyjnie, dużo się zrobić nie da.
  Serdecznie Was pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj wieczorem obejrzeliśmy krótką relację z Paryża Filmik z wczorajszego popołudnia ( http://prostozmostu.net/swiat/francuscy-narodowcy-zaatakowani-przez-swoich-rodakow-podczas-demonstracji-antyimigranckiejwideo )
   Pewnie spora część czytających oburzy się naszymi słowami. Bojownicy Islamscy nie przypadkiem wybrali Francję, tym bardziej że jak już wiadomo byli to obywatele Francji i Belgii urodzeni i wychowani w Europie (podobno zasymilowani)
   Gdy zobaczyliśmy jak policja Francuska przy aplauzie i buczeniu ,,rodaków'' pałuje i skuwa Młodych Francuskich Nacjonalistów tylko za to że mieli czelność protestować-demonstrować przeciwko wpuszczaniu kolejnych hord emigrantów do ich Ojczyzny,
   powiemy krótko - widocznie to co zdarzyło się w 13 w piątek to zbyt słaba lekcja dla zlewicyzowanego i zliberalizowanego francuskiego społeczeństwa i rządu. Ciekawe ilu jeszcze Francuzów musi zginąć aby ci pajace się obudzili, aby rządzący Francją i Europą cokolwiek zaczęli rozumieć.
   Serdecznie Pozdrawiamy

   Usuń
 3. Wydaje mi się, że tacy ludzie nie obudzą się nigdy. Są zbyt.. odrealnieni? Trudno, dla mnie podstawowym obowiązkiem jest obrona najbliższych.
  Naprawdę strasznie jest przyglądać się dzisiejszemu społeczeństwu. Patriotyzm w narodzie został zabity już dawno. Jest niemodny, wyśmiewany.. Modne jest za to multi-kulti.. I mamy tego rezultaty.

  OdpowiedzUsuń
 4. No ja podobno jestem islamofobem i nacjonalistką, a i cebulakiem co nie widział na oczy muzułmanina, lol. I tak jestem w szoku, że ktoś tam w tej Francji protestował, myślałam, ze oni tam wszyscy na oczach klapki mają. I wydaje mi się, że Polacy maja jednak trochę więcej odwagi i nikt nam oczu nie zamydli, ani ust nie zamknie, no przynajmniej w moim otoczeniu mam takich ludzi:)

  OdpowiedzUsuń