CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

wtorek, 13 czerwca 2017

Gospodarstwo ,,Kozi Las" dobra wiadomość...

                                                                                                                                                                       Dziś mamy wiadomość dla Tych którzy od długiego czasu pytają nas i namawiają ABYŚMY WRESZCIE URUCHOMILI SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ NASZYCH SERKÓW. Od jakiegoś czasu sprawdzaliśmy metody pakowania i sposoby wysyłki które dawałyby gwarancję tego, że nasze sery dotrą do Was w doskonałym stanie. Sery pakujemy do wysyłki w opakowanie TERMOBOX czyli odpowiednio grube pudełko z twardego styropianu doskonale utrzymującego wewnątrz temperaturę i wilgotność, oraz zabezpieczającego przed uszkodzeniami fizycznymi. W pudełku pakowany razem z serami jest wkład chłodzący który utrzymuje w środku temperaturę poniżej 10*C. Serki przed spakowaniem do TERMOBOX'u każdy oddzielnie, zawijane są w specjalny dwuwarstwowy  papier do serów. Paczka z odpowiednimi oznaczeniami wysyłana jest zależnie od miejsca do którego ma dotrzeć POCZTĄ POLSKĄ - przesyłka priorytetowa (maksymalnie w trzeciej dobie jest doręczona) oraz w niektórych przypadkach (jeśli jest taka możliwość) PRZESYŁKĄ KONDUKTORSKĄ tu paczka dochodzi do adresata w kilka godzin, jednak wymaga od zamawiającego zaangażowania. Adresat musi w swoim mieście pofatygować się na dworzec kolejowy o wyznaczonej godzinie i odebrać paczkę z pociągu. Troszkę wymaga to poświęcenia ale za to serki wyjęte RANO z dojrzewalni możecie jeść już WIECZOREM w czasie kolacji przy świecach, popijając doskonałym winem : ) 
O ostatecznej decyzji O SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ naszych wyjątkowych serków zadecydował mail od naszego klienta z Krakowa (dla nas drugi koniec Polski) Dostaliśmy zgodę na zacytowanie tego listu : )

 Witam.
Jak zobaczyłem tak starannie opakowane sery, to wiedziałem, że muszą być wyjątkowe. A jak zjadłem Sainte-Maure, to wiedziałem, że w Lidzbarku musieliście nagrodę dostać. ZASŁUŻENIE .
Chciałem nowe zamówienie złożyć.
Chabichou, 6 sztuk
Valencay, 6 sztuk
twarożek 400g, naturalny, 1 porcja
Kiedy może Pan wysłać?                                                      Pozdrawiam

Jacek P........

P.S. Sery w przetrzymanej paczce są dobre. Teraz wiemy, że nawet tygodniowa dostawa w ciepłym klimacie serom nie szkodzi. Jak serowar ma czyste ręce, to żaden ser nie jest zepsuty, prawda?


 Tak więc zapraszamy miłośników i znawców sera do składania zamówień. Adres e-mail i numer telefonu na pasku obok : )5 komentarzy:

 1. Wspaniale!! już siadam do skrobania maila z zamówieniem. :)
  Serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale sobie słodzicie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, u nas jest wielokroć więcej cukru i wazeliny niż na innych blogach. Po prosty aż...

   Usuń
  2. słodzcie sobie ile się da ...zasługujecie na to!!!

   Usuń