CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

czwartek, 13 marca 2014

Początek i koniec...Tak zawsze zaczyna się nasza praca,oczywiście to co na pierwszych dwóch zdjęciach to rysunki na czysto do pokazania klientce. Aby tak było czasem dłużej a innym razem krócej trzeba pochodzić ze wskazówkami jakie dostajemy od klientów, i przetworzyć je na to co jest możliwe do zrobienia. We wpisie wcześniejszym są zdjęcia z tego ,,co pomiędzy'' czyli zwykła u nas zawsze kolorowa i twórcza codzienność.
Torba ,,Listonoszka'' została skończona, ma wymiar 36x25 cm, wykonana jest z tkaniny tkanej ręcznie z włóczki alpakowej, skóry juchtowej garbowanej roślinnie i patynowanej oraz skóry licówki (obszycie licem do spodu :) i podszewki z naturalnego jedwabiu. Jako dekor posłużyła do torby brosza z brązu patynowanego. Całość jest ręcznie szyta rzemieniem i naturalną dratwą bawełnianą, woskowaną. Jak zawsze mamy nadzieję że spełniliśmy tą realizacją wyobrażenia Pani Marii, a nasza torba będzie tą ulubioną : )
3 komentarze:

 1. Finis coronat opus -czyli koniec wieńczy dzieło :) Podziwiam, jak zwykle efekt połączenia naturalnych, szlachetnych materiałów, niebanalny projekt, no i oczywiscie ten cudny medalion :)
  Gratuluję Wam, a Pani Marii "zazdraszczam" nowej torebki, ( życzliwie oczywiście) :)
  Dobre mysli za las :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy Haniu za niezmienną życzliwość w ocenach : )
   Z wiatrzyskiem pozdrowienia ślemy za las :)

   Usuń
 2. Swietna listonoszka- i na papierze i zmaterializowana. I na dodatek ogrzeje biodro;-)

  OdpowiedzUsuń