CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

niedziela, 20 lutego 2011

Od ,,A" do ,,Z" czyli...?

Od ,,A" do ,,Z" czyli jak powstają u nas projekty i następnie realizacje. Zwykle robimy trzy projekty.Rysunki są pobieżne lekko podkolorowane (dla orientacji).Do każdego rysunku wykonujemy bardzo dokładny opis.Wymiary ,sposób tkania,szerokość, długość ,opis włóczki z której bedziemy wykonywać projekt.Jesteśmy zawsze otwarci na zapytania,. Chętnie wyjaśniamy niejasności związane ze sposobem realizacji.
Zawsze wychodzimy z założenia że na etapie projektów musimy przemyśleć wszystko co chcemy wykonać.Wybrany i zatwierdzony projekt pozwala spokojnie rozpocząć to, co dla nas najpiękniejsze i zawsze fascynujące.
Realizacja:tkanie, szycie, haftowanie.

Każdy zrealizowany projekt kończy się tym co najbardziej ekscytujące ,ostanie spojrzenie z pytaniem w głowie, czy tak miało być,czy to co widzieliśmy w wyobraźni jest tożsame z tym co leży przed nami. I oczekiwanie na opinię klienta. Ta opinia to za każdym razem nasz egzamin.
Uwielbiamy zdawać te egzaminy. Opinia zadowolonego klienta jest dla nas zawsze wielką satysfakcją.

6 komentarzy:

 1. Dawno nie widziałam coś tak pięknego. Egzamin na 6+. Ach! taki kilim na ścianie ( nie koc?, chyba byłby za ciężki, choć mogę się mylić). Widać, że wykonujecie swoje dzieła z pełnym zaangażowaniem, pietyzmem i wiedzą.

  Gratuluję i pozdrawiam,
  Maria z Wr.

  OdpowiedzUsuń
 2. Koc waży dokładnie 2 kg i 16 dkg,wydaje nam się że jak na jego grubość(leżąc około 6-7mm)i wymiary (160x200cm) to można powiedzieć że nie waży nic :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A jednak... Ciągle się czegoś uczę od Was. Waga faktycznie żadna. Nie mogę się napatrzeć - przepiękny unikalny wzór i moje ukochane kolory.

  Maria z Wr.

  OdpowiedzUsuń
 4. W recznie wykonanych rzeczach zawsze jest jakas dusza ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Mamy nadzieję że rzeczy przez nas wykonywane mają jasną i dobrą duszę.Nigdy nie pracujemy w złym nastroju :)))Jeśli nawet troszeczkę, to zapach dymu z Palo Santo i andyjska muzyka z głośników robi porządek w myślach i sercu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podziwiam konsekwencję w dzialaniu i rozdział pomiędzy projektowaniem a wykonaniem.Tu widzę, że ten cudny pled został wykonany według projektu A, rzeczywiście chyba najlepszego.
  Baardzo podoba mi się łączenie pasów tkaniny krajkami o innym wzorze, lecz tych samych kolorach. Super !
  Ja jeszcze nigdy nie zrobilam swetra na drutach tak jak zaplanowałam, zawsze mam w tzw trakcie jakieś nowe pomysły, co niestety nie zawsze wychodzi na dobre:( Pora skończyć z taką "radosną twórczośćią" ;)

  Pozdrawiam cieplutko,
  S.Ohanka

  OdpowiedzUsuń