CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

niedziela, 14 kwietnia 2013

W innym obiektywie : )

Ci którzy do nas zaglądają już dłużej wiedzą ze czasem (jak tylko mamy okazję) umieszczamy wpisy zatytułowane ogólnie ,,Innym okiem''. Dziś zaczynamy pierwszą z trzech części publikacji.  Dzięki życzliwości Piotra Gęsickiego znanego fotografika który udostępnił nam efekt swojej pracy, sesji fotograficznej która odbyła się u nas i z naszym udziałem jakiś czas temu. Piotr Gęsicki to warszawski fotografik, fotoreporter kiedyś pracujący dla wielu polskich tytułów wydawniczych a obecnie t/z ,,wolny strzelec'' Zachęcamy do odwiedzenia jego e-galerii ( kliknij w podświetlone) , pełnej wspaniałych zdjęć, pięknych portretów znanych Polaków, ale nie tylko : ) Zdjęcia Piotra Gęsickiego są ilustracją wielu artykułów w najróżniejszych pismach wychodzących na polskim rynku.
Jak już napisaliśmy podzieliliśmy ten materiał na trzy części: ,,W naszym domu'' ,,My i nasz świat'' oraz ,,Wśród naszych zwierząt''.
,,W NASZYM DOMU'' Jest on naszym schronieniem ale nie tylko bo jest też naszym miejscem pracy. Właściwie można powiedzieć że przebywamy w nim 24 godziny na dobę, to jest jedna z różnic naszego domu, większość z Was wychodzi ze swojego domu i do niego wraca, my w naszym  jesteśmy i on jest z nami cały czas : ) Ktoś kiedyś powiedział ,,Pokaż mi swój dom a powiem ci jaki jesteś'' Jacy więc jesteśmy ???
,18 komentarzy:

 1. Pięknie jest w Waszym eremie. Mało zaskakujące są te fotografie, gdyż wiem, kto tam mieszka, i właśnie widać Was na każdej fotce, co potwierdza Mateczka z Guadalupe.

  Fotografia z lampą naftową urzeka.
  Śliczne to wszystko jest.

  Dzięki i raz jeszcze dziś pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lampa zresztą jak wszystko w naszym domu nie pełni tylko funkcji dekoracyjnej, jest napełniona naftą ma bawełniany knot i służy swym jasnym światłem w chwilach awarii energetycznych :)Piękna Pani z Guadelupe jest naszą opoką, z cierpliwością wysłuchuje naszych próśb.
   Serdecznie Was pozdrawiamy :)

   Usuń
 2. Piękne te zdjęcia, aż pozazdrościłam pięknego miejsca, w którym żyjecie :) ale i do mnie mają przyjechać aby napisać o królikach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcia są mistrzowskie bo robione przez mistrza :)
   Pozdrawiamy :)

   Usuń
 3. Przepiękny jest ten kredens, dziś się często takich nie spotyka. Jacy jesteście? - kochacie piękno i prostotę, doceniacie dzieło rąk ludzkich.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taak piękno i prostota to jest to :)
   Pozdrawiamy

   Usuń
 4. Czasami dobrze stwierdzić, że w innym obiektywie
  wszystko wygląda równie pięknie.
  Bo takie właśnie jest!
  To, co potrzeba, tyle, ile potrzeba.
  Całość przesiąknięta ciepłymi brązami i Waszą filozofią
  życia prostego i zgodnego z naturą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mar jak zawsze sączysz miód na nasze serca :)))
   Serdecznie Was pozdrawiamy :)

   Usuń
 5. Niezwykle wnetrze bo nie zwykli ludzie w nim mieszkaja. Przedmioty wypieszczone ludzka reka i ich praca. Nie moze byc inaczej u Was, ktorzy tak wlasnie tworza i kreuja...unikatowe przedmioty jak i te ktore Wy robicie... alpaczki tez sa jedyne w swoim rodzaju i niezwykle w Polsce. I te akcenty meksykanskie podkreslone kolorem i ozdoba scian. skad u Was to zapatrzenie na Ameryke Lacinska? Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm, to z Ameryka Łacińską to nazwali byśmy miłością a nie zapatrzeniem, a skąd to się wzięło trudno powiedzieć tak krótko. My tłumaczymy sobie to w sposób transcendentny, mogli byśmy to długo tłumaczyć ale tak najprościej to wydaje nam się że jest to wynikiem konglomeratu wielu czynników które składają się na tą miłość. Może kiedyś jakimś większym wpisem opowiemy jak to jest z tą MIŁOŚCIĄ :)
   Muchos abrazos :)

   Usuń
 6. I kredens, i skrzynia, i forma na babę ... i nożyczki ... urzekający absolutnie każdy drobiazg. I Wasze alpaki, i Wy:)
  Dobrej nocki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aby było ciekawiej to każdy z tych przedmiotów jest z miejsca gdzie mieszkaliśmy, wiele razy pisaliśmy że sporo w życiu wędrowaliśmy to miejsce w którym mieszkamy to 11 w ciągu 26 lat, każdy z przedmiotów to inne miejsce w związku z tym mamy do nich szczególny sentyment :)
   Serdecznie pozdrawiamy :)

   Usuń
 7. Lubię to.
  Pozdrawiam,
  BZ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A my lubimy Pani komentarze, bardzo krótkie :)
   Serdecznie pozdrawiamy :)

   Usuń
 8. Jesteście twórczy, wrażliwi na piękno. Otaczacie się przedmiotami które opowiadają historię innych ludzi, czerpiecie z nich inspiracje. Wieczorami ramie w ramie odpoczywacie po ciężkim dniu...Piękne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najbardziej nam się spodobało Jolu, to że wieczorami ramie w ramie odpoczywamy. Od dawna nasz dzień pracy kończy się około 24ej więc nie mamy wieczorów na odpoczynek. Po całym dniu ledwo mamy siłę aby dowlec się do łoża w którym to prawda, ramie w ramie odpoczywamy :)
   Serdecznie Was pozdrawiamy :)

   Usuń
 9. Piękne, mądre, inne niż moje zycie..a alpaki... cóż te mordki są nieprawdopodobnie miłe:)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Jesteście indywidualną,nie zglobalizowaną rodziną:)

  OdpowiedzUsuń