CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

niedziela, 4 maja 2014

Dzisiejsza pogoda dowodzi...


Z pewnością niektórzy z Was obserwując ostatnie nasze wpisy doszli do wniosku że nasza manufakturka skończyła swoją działalność : ). Jak niedawno przeczytaliśmy w życzliwym komentarzu - @Anonimowy ,,To się do ROBOTY ZABRAĆ a nie biadolić że jest tak czy owak''  ,,podpatrywać co za miedzą robią i jak''
Napisał to z pewnością ktoś kto nie lubi się przepracowywać, a wystarczyło ,,powędrować'' troszeczkę wstecz po naszym blogu  aby się przekonać że co jak co ale lenistwa to z całą pewnością zarzucać nam nie wypada. Wydaje się że i co do nauki, co i jak robić to ci zza miedzy mieliby się czego od nas nauczyć : )
Aby popsuć humor tym o których wyżej, dziś sygnał że cały czas ,,Los alpaqueros-manufacture'' pracuje. Nie brakuje nam pomysłów na nowe realizacje. Właśnie dobiega końca praca nad kolejnym fajnym pomysłem. Mieszanina szarości, mieszanina faktur, specjalnie przędzina wyjątkowa włóczka  i to co zawsze gwarantujemy, super ciepło, cudowna miękkość i jedyny unikatowy ciuch, który nie daje się zamknąć w bez ''charakternej''  rzeczywistości masowej chińskiej produkcji. Dzisiejsza pogoda dowodzi że bez względu na porę roku zawsze dobrze jest mieć COŚ ciepłego pod ręką : D
Niebawem zaprezentujemy całość.


2 komentarze:

 1. Witam ciepło mimo zimnej pogody. Przydałby się sweter, to prawda, taki miękki, że bajka, ciepły jak uśmiech. Poczytałam o ikonach w poprzednim wpisie - niedaleko nas jest Muzeum Ikon, z kolekcją sięgającą ikon XVIII wiecznych. Są też XVI wieczne freski - niezwykła chwila z zadumą i zastanowieniem się, bo ten rodzaj sztuki budzi wyjątkowe emocje. Dziękuję za bliski mi temat, ikona w wielkiej mierze oddaje niezwykły klimat Kresów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś pewnie kolejna mroźna noc :/ Kochamy Ikony, kochamy klimat który tworzą. Kiedyś gdy ich pisanie było naszym zajęciem każdą testowaliśmy wieczorem gdy zapadłą ciemność paliliśmy świecę przed Ikoną, musieliśmy sprawdzić czy daje klimat, czy się ożywia w świetle świecy. Może to właśnie dzięki kresowej duszy ?
   Serdecznie pozdrawiamy : )

   Usuń