CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

sobota, 31 maja 2014

Na czym polega różnica ???

Zdarzyło się nam już kilka razy pisać TU na blogu a właściwie odpowiadać na zadawane nam pytanie DLACZEGO ??? Dziś postanowiliśmy pokazać, (tak pokazać !) bo to co piszemy może być nie dla wszystkich wiarygodne.
  Zadawane nam pytanie brzmi ,,DLACZEGO ROBICIE TAKIE RZECZY Z TAKIEJ WEŁNY ???''
Nasza odpowiedź zawsze, od prawie sześciu lat brzmi ,, NIE MAMY ZAMIARU ŚCIGAĆ SIĘ Z MASZYNAMI, ROBIMY TO, I W TAKI SPOSÓB ABY ŻADNA MASZYNA NIE MOGŁA TEGO POWTÓRZYĆ, TWORZYMY RZECZY DLA LUDZI WYMAGAJĄCYCH, ROZUMIEJĄCYCH RÓŻNICĘ MIĘDZY SZMATĄ WYKONANĄ PRZEZ MASZYNĘ A UNIKATOWYM WYROBEM WYKONANYM OD POCZĄTKU DO KOŃCA RĘCZNIE, Z MYŚLĄ O TEJ JEDYNEJ OSOBIE KTÓRA TO ZAMÓWIŁA : )
    Nie będzie to reklama bo na niej nam nie zależy. ,,Shima Seiki'' to potężna japońska firma, w tej chwili również już i chińska. Produkuje ona maszyny dziewiarskie, lecz nie te o których mają wyobrażenie przeciętni Polacy, lecz maszyny dziewiarskie TRZECIEGO TYSIĄCLECIA. Maszyny, z których najnowsze pracują w wersji 3D, czyli zaprojektowany w komputerze sweter po naciśnięciu guzika wyskakuje z maszyny w 100% skończony, gotowy do założenia. Maszyna ta robi wyrób bezszwowy, najbardziej skomplikowane wzory, tak zwany gobelinowy robi bez supłowo. Jest w stanie wykonać każdy wzór. Wzorów tych w bazie programu komputerowego dołączonego do maszyny są setki. Dodamy że te najnowsze maszyny firmy ,,Shima Seiki''wykonują sweter średniego rozmiaru w wersji 3D (czyli gotowy do założenia) w ciągu 15-20 minut. Przy okazji wszystkie znane marki (Zara, Armani, D&G...itd) realizują swoje projekty w tysiącach egzemplarzy w firmach dalekiego wschodu wyposażonych w maszyny tej właśnie firmy, a ,,miłośniczki mody'' płacą tysiące, za ,,szmatkę'' noszoną przez jej podobne Panie na całym świecie w nieograniczonej ilości egzemplarzy :)))
     Z politowaniem patrzymy na wielu blogach gdy Panie chwalą się swoją równiutko uprzędzioną nitką, a następnie mozolnie wykonywanymi esami floresami, sweterki, czapeczki... 
Różnica między naszymi wyrobami a tamtymi, poczynając od włóczki a kończąc na swetrach, czapkach... jest taka ŻE MASZYNY NIE SĄ W STANIE ,,PRZEŁKNĄĆ'' TAKIEJ WŁÓCZKI JAK NASZA I ZROBIĆ Z NIEJ TAKIEGO SWETRA JAK ROBIMY MY : ) podejrzewamy że nigdy nie da się tego przeskoczyć ani japońskim ani chińskim producentom. Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć. Materiał  jest bardzo przekonujący : ) WYDAJE SIĘ ŻE W WYSTARCZAJĄCY SPOSÓB UZASADNIA NA ,,CZYM POLEGA RÓŻNICA'' I POKAZUJE KONSEKWENCJĘ I NASZ ŚWIADOMY WYBÓR, W TYM CO ROBIMY :D
 
Dodaj napisBrak komentarzy:

Prześlij komentarz