CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

czwartek, 8 maja 2014

Sława Ukrainu ???

  Po kilku ostatnich komentarzach (niestety nie nadawały się do publikacji) postanowiliśmy skasować ten wpis :(

11 komentarzy:

 1. moja mama lat 91 mieszkała na Wołyniu pod Równem..... wiem co tam sie działo i dlatego nigdy nie darzyłam Ukraińców choc gramem sympatii, wręcz przeciwnie ....to ,,,rezac Lachów znam b. dobrze
  ale kiedy na FB skomentowałam post Razem z Ukrainą.... zostałam prawie zakrzyczana....że jak to , przecież im trzeba pomagac....jestem nietolerancyjna, wręcz rasistka...
  a ja tam swoje wiem.... i poglądu nie zmienię, Ukrainiec zawsze pozostanie bezwzględnym , żądnym krwii,
  mówię o narodzie bo pewnie są poszczególne jednostki od tego odbiegające....
  serdeczności

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej przeraża mnie to okrucieństwo. Moją prabakę po prostu zamordowano, poszła i nie wróciła do dzieci i męża Polaka choć sama była Ukrainką. Nikt nie wiedział gdzie ją pochowano.
  Od drugiej strony rodziny zamordowano brata mojej babki za to, że ożenił się z Ukrainką. Jego oprawcami byli bracia jego żony, a to wszystko stało się wtedy gdy przyszli się rzekomo pogodzić. Za to wszystko mam żal, może gdyby nie było tych przykrych wydarzeń miałabym inne nastawienie.
  Mimo wszystko u nas na południu, a zwłaszcza na południowym wschodzie delikatnie ujmując jest dość duży dystans do sąsiadów ze Wschodu. Utrwalona jest także niechęć do Łemków, mimo tego jak wiele lat. Co ciekawe w ogóle na historii, ani na przedmiotach regionalnych nie uczy się o Republice Łemków choć to dotyczy naszego terenu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy @LEPTIR i @Rosa canina za Wasze komentarze. Przed chwilą sprawdzaliśmy ilość wejść na TEN WPIS - od wczorajszej publikacji (w zaokrągleniu) 500 - Komentarzy (bez zaokrąglania) 2 :D
  O CZYM TO ŚWIADCZY, TO JUŻ POZOSTAWIAMY NIECH KAŻDY ODPOWIE SOBIE SAM. My mamy na temat milczenia w takich sprawach wyrobione zdanie( milczenie też jest stanowiskiem w dyskusji : ), pozwolimy sobie niebawem opublikować filmik - nie cierpimy osoby stawiającej diagnozę Polskiemu społeczeństwu, jednak (co nie jest dla nas komfortowe) ZGADZAMY SIĘ Z NIM CO DO SŁOWA :)
  POZDRAWIAMY i życzymy kolorowych i spokojnych snów po obejrzeniu zdjęć z pod linku :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem o czym to ma świadczyć? Chodzi Wam o brak komentarzy?

   Usuń
  2. Ja nie komentuję ogólnie wszystkiego co zobaczę,a wchodzę na różne strony,a w ogóle z tych 500 część może być zainteresowana Alpakami,więc skomentowali by gdyby wpis byłby właśnie o nich, inny jest zainteresowany jeszcze czymś innym,a jeszcze inny wpadł tu przelotem,nie dorabiałabym sobie nic do tego tak szczerze;)

   Usuń
  3. Wiemy z wcześniejszych Twoich wpisów że jesteś bardzo młodą osobą, próbujemy sobie to co piszesz właśnie tym tłumaczyć choć nie do końca to wychodzi.
   Najpierw na pierwsze pytanie chociaż nie będzie to łatwe :/
   Nie komentujesz nas lecz to o czym piszemy co pokazujemy. Czy to co pokazaliśmy powyżej złożone z tym co przekazują wszystkim polskojęzyczne mas media nie jest w sprzeczności ze sobą??? Czy to nie budzi niczyjego oburzenia, czy nie powiesz sobie pod nosem ,,w co ta ruda kurwa ze swoimi łobuzami nas wmieszała??? '' Naprawdę nie rusza cię to w ogóle? Nie chcesz wykrzyczeć, nie, nie zgadzam się na bestialstwo i ludobójstwo ,,tuż pod naszym oknem ?'' nie chcę aby moje państwo w moim imieniu firmowało zarzynanie kogokolwiek, gwałcenie brzemiennych kobiet, gwałcenie bezbronnych dziewczyn a następnie palenie ich żywcem.
   Teraz na drugą część, odpowiemy Ci starym tekstem ukraińskim właśnie „Moja chata skraju, ja nyczoho ne znaju” Co znaczy w tym przypadku mnie interesują tylko alpaki reszta , choćby najbardziej obrzydliwa mnie nie interesuje.
   MAMY NADZIEJĘ ŻE WYSTARCZAJĄCO DOSADNIE ODPOWIEDZIELIŚMY :/
   Pozdrawiamy ?

   Usuń
  4. Ależ ja wiem,że tak jest i zgadzam się z Waszym wpisem,co tu można więcej powiedzieć,co mam Wam do tego wpisu dopisać? ,,Tak to ,,prawda"? Myślałam,że po tak długim czasie blogowania i istnienia wiecie jak to wygląda.

   I chodziło mi o to,że liczba wyświetleń nie musi być adekwatna co do komentarzy,tak jest i już i to nie tylko w takich tematach.I wcale nie jestem zainteresowana tylko to piękną stroną,aż strach tu coś napisać i spodziewałam się takiej odpowiedzi niestety.

   Usuń
  5. Całkiem niedawno napisałaś gdzieś u nas że ,,WIĘKSZOŚĆ blogów to takie na których nawet nie warto się na nich zatrzymywać, TEN JEST INNY''. Dziś piszesz ,,,aż strach tu coś napisać i spodziewałam się takiej odpowiedzi niestety'' ?????????
   WYDAJE SIĘ NAM ŻE JEDNAK NIC NIE ZROZUMIAŁAŚ :D
   Lepiej być lekko ciepłym i śliskim ,,jak rzygowiny'' ???? Życie blisko natury W PRAWDZIWYM ŚWIECIE UCZY MÓWIENIA WPROST, UCZY PRAWDY I RADYKALIZMU.
   Poprawność polityczna nie sprawdza się w PRAWDZIWYM ŚWIECIE (TU jej nie znajdziesz) My nazywamy rzeczy po imieniu :))) Powinnaś to wiedzieć ,,niestety'' : D

   Usuń
  6. Aż strach napisać bo okropnie emocjonalnie reagujecie,a nadal mnie nie zrozumieliście,a piszecie bardzo wprost co mnie trochę zbija z tropu. Dalej uważam,że Wasz blog jest wyjątkowy,uważam że powinno się rozmawiać,ale i myślałam,że po takim czasie blogowania wiecie jak to jest,to że coś jest lepsze nie znaczy,że będzie docenione NIESTETY. A moje komentarze nie odnosiły się do konkretnej tematyki wpisu,a do ogółu. I uwierzcie,że w realu staram się odzywać mimo odmiennego zdania, obrywam za to często,ale w sumie mam już to gdzieś,więc tym bardziej nie mam z tym problemu w internecie.
   I nie uważam,że powinno się być "śliskim",ani takim jak mu wiatr zawieje,no ale pogodziłam się trochę z tym jak jest...ech mam nadzieję,że zostanę w końcu zrozumiana;(

   Usuń
  7. Możesz być pewna że my Ciebie rozumiemy :)
   Pozdrawiamy

   Usuń
 4. NO WŁAŚNIE, BARDZO SENSOWNE SŁOWA..... MILCZENIE TEZ JEST STANOWISKIEM!!!
  nie wiem dlaczego ludzie boja sie głosno wypowiedzieć własna opinię, nie sztuka iść owczym pędem i przytakiwać, a póxniej w razie złej koniunktury powiedzieć....ja tak nie głosowałem , miałem inne zdanie itp....
  to chyba brak moralnej odwagi....
  serdeczności...

  OdpowiedzUsuń