CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

piątek, 6 maja 2011

Czy to już kicz ?

 

Za każdym razem gdy widzimy taki obrazek na naszych rowerowych spacerach zastanawiamy się ,czy to już kicz. Przecież gdyby namalować dokładnie taki pejzaż ,każdy powiedział by ale straszny kicz.Czy jesteśmy romantykami, kolorystami,czy miłośnikami kiczu ? Może jednak uwielbienie takich obrazków tkwi w każdym normalnym (jeszcze) człowieku.
Zdjęcia z naszego domowego archiwum,robione przez nas średniej klasy aparatem i nie poddawane żadnym obróbkom . Trudno się oprzeć chęci uwieczniania takich obrazków :)

11 komentarzy:

 1. Witam w klubie cyklistów :-)
  Piękne krajobrazy...
  Ktoś zawsze może powiedzieć że to kicz.
  Na pochybel z takim!

  OdpowiedzUsuń
 2. Obraz pewnie byłby kiczem, ale fotografie na pewno nie :)) Bardzo pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kicz. Ale za to jaki piękny!:-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Urzekające piękno przyrody, w takich momentach człowiek stoi i patrzy zauroczony, nie ważne, czy widzi to pierwszy raz, czy setny, niezmiennie urzeka. Budząc się każdego ranka, patrzę na góry i mój zachwyt jest nieodmiennie ten sam. Kicz? Czy nie? nie ważne, ważne, że chwyta za serce i pozostaje w pamięci...

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne widoki. Natura nie może być kiczowata, tylko to co stworzy, czy raczej powieli człowiek.

  OdpowiedzUsuń
 6. nawet jeśli kicz to " nie bójmy się" go :).pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Oby takich "kiczów" jak najwięcej było nam dane oglądać. Żadne "mieć" nie zastąpi chwil z takimi widokami. Ja jestem na nie zachłanna ogromnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Każdy ma w sobie miejsce nienasycone i pragnące wciąż takich obrazów. Tylko nie wszyscy się przyznają :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko, jak ja kocham taki kicz!!! Odliczam już czas do oglądania takich właśnie mazurskich kiczowatych obrazków;) Pozdrawiam przeogromnie!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Chwilo trwaj, jesteś tak piękna :)
  Nawet jeśli komuś wydajesz się kiczem...

  S.Ohanka

  OdpowiedzUsuń
 11. :) Myślę, że nie ma powodu, aby opierać się się tej chęci. Dopóki zachód słońca potrafi wprawić nas w zachwyt, dopóty jest nadzieja, że wciąż jesteśmy wrażliwi na piękno natury. A gdy się jest wrażliwym na piękno natury, to jest wielce prawdopodobne, że się jej nie skrzywdzi.
  Tak myślę. :)

  OdpowiedzUsuń