CI KTÓRZY DO NAS ZAGLĄDAJĄ

wtorek, 10 maja 2011

Ethnic style - jak na INKLE powstają krajki do wykończeń w kamizelce .


W oczekiwaniu na strzyżenie i nową wełnę z naszych alpaczek realizujemy małe pomysły z resztek zeszłorocznego włókna. Na krośnie inkle Zosia robi krajki które będą wykończeniem kamizelki , i t/z etnicznym smaczkiem. Tak jak założyliśmy sobie na początku ,cały czas trzymamy się etnicznego charakteru naszych wyrobów. Etniczność i rustykalny charakter to jest to co nas urzekło w prawdziwych wyrobach Indian Aymara i Quechua, to też staramy się wykonywać i proponować Wam na naszej stronie www.losalpaqueros.com . Jesteśmy coraz bardziej przekonani że jest to naturalne piękno które będzie się coraz bardziej przyjmować również wśród ludzi w Polsce szukających wyrobów orginalnych z extra naturalnego i exkluzywnego włókna jakim jest alpaka.
Oczywiście kamizelę po skończeniu pokażemy również na blogu :)

4 komentarze:

 1. to krosno robi wrażenie,że ho,ho.
  pozdrawiam słonecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Krosienko INKLE to trzy deseczki i kilka patyków całkiem niepokaźne :) ale w niektórych pracach niezastąpione.Gdy sie nauczy je używać jest bardzo pomocne w tak przez nas nazywanych wykończeniówkach(krajkach).

  OdpowiedzUsuń
 3. Wasze wyroby są piękne i niepowtarzalne właśnie dlatego, że mają ową etniczność i rustykalność.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzieliśmy coś bardzo podobnego w którymś z polskich skansenów. Tylko nie umiemy sobie przypomnieć w którym.:D

  Co jest dowodem wystarczającym na to, że prostota jest genialna, niezawodna, uniwersalna etc.etc., a zatem przekracza wszelkie granice polityczne, topograficzne, etniczne etc.etc. :DDDDD

  Serdeczności

  OdpowiedzUsuń